تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۸
کد خبر: ۱۷۴۶۹۷
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
رئیس شورای اسلامی شهر آبادان:
رئیس شورای شهر آبادان گفت: مدیران کل استانی برای سرعت بخشیدن به پروژه ها در آبادان باید در جریان حساسیت های کار در آبادان قرار گیرند.

عبدالله کعبی ظهر امروز در جلسه کارگروه بررسی مشکلات پروژه های اصلاح معابر در فاز ۲ و ۴ امیرآباد که در فرمانداری آبادان برگزار شد، اظهار کرد در طول مدت ۱۶ ماهی که از حضورمان در شورای اسلامی شهر آبادان می گذرد، همکاری های خوبی از سوی ادارات خدمات رسان شهرستان با شهرداری در زمان اجرای پروژه ها انجام شده اما انجام برخی امور از عهده  مدیران شهرستان خارج است که باید مدیران کل استانی برای سرعت بخشیدن به پروژه ها در آبادان در جریان حساسیت های کار در آبادان قرار گیرند.

وی با تاکید بر اینکه باید برای استقلال ادارات شهرستان در راستای کاهش زمان اجرای تصمیمات فکر کرد، گفت: انجام این کار  از عهده مسئولان سازمان منطقه آزاد اروند بر می آید که در این باره خواهان همراهیآنان هستیم.

کعبی با بیان اینکه به رغم وجود تمامی همکاری ها، اما ارتباط مدیران شهرستان با شورای شهر و شهرداری آبادان کم است، تصریح کرد: سازمان منطقه آزاد اروند برای رفع این مشکل راهکار قانونی دارد که امید می رود با حاکمیت آن، مدیران شهرستان بیش از پیش ملزم به همکاری با شورای شهر شوند.

رئیس شورای شهر آبادان گفت: شهروندان بابت تاخیر در پروژه های امیرآباد و ذوالفقاری گله مند هستند و حق با آنها است؛ حرف زدن ما نیز مشکلی از مردم حل نمی کند، به عنوان نماینده مردم، این گله ها را به شهردار و مجموعه شهرداری و دیگر ادارات خدمات رسان همچون آبفا، گاز و غیره ارجاع می دهیم.

کعبی با قدردانی از معاونت فنی و عمرانی سازمان منطقه آزاد اروند برای اختصاص اعتبارات ویژه و حمایتی به مجموعه شهرداری آبادان، اظهار کرد: انتظارمان از این معاونت، اعمال نظارت جدی تر و سخت تر بر روند اجرای پروژه ها است تا خدمات قابل ارائه به شهروندان محسوس تر و ملموس تر باشد.

وی تصریح کرد: آن دسته از پیمانکارانی که در منطقه امیرآباد در حال اجرای پروژه هستند و کارشان را تعطیل نکرده اند، به  رسیدگی مالی نیاز دارند که انتظار می رود با این شرکت ها به لحاظ پرداخت مطالباتشان کمک و همکاری شود.

رئیس شورای اسلامی شهر آبادان گفت: به همه مدیران ارشد شهرستان اعم از فرماندار و معاون فنی و عمرانی سازمان منطقه آزاد اروند پیشنهاد می کنم تا همراه اعضای شورای شهر، شهردار و مدیران ادارات خدمات رسان، بازدیدهای منظم و مرتب دوره ای از وضعیت موجود مناطقی که پروژه های اصلاح معابر در آنان آغاز شده، داشته باشند.

به گفته کعبی، این کار به رفع فوری مشکلات و سرعت دادن به اجرای پروژه ها کمک می کند.
مرجع / مـهـر
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار