تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۲
کد خبر: ۱۷۴۷۵۲
تعداد نظرات: ۳ نظر
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
ساری در تذکر شفاهی:
دولت سیستم جمع آوری آب‌های سطحی در شهر اهواز راه اندازی کندنماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به اینکه شهر اهواز فاقد سیستم جمع آوری آب های سطحی هستند لذا انتظار می رود دولت برنامه ریزی لازم برای تامین اعتبار موردنیاز در این زمینه را انجام دهد.

علی ساری در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 14 آذرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خطاب به وزیر نیرو، گفت: برای وضعیت آب شرب مردم اهواز، کارون، باوی و حمیدیه فکری شود، مدت زیادی است به دلیل اشکال در مسیر آب بخش اعظمی از این شهرها یا با قحطی آب مواجه اند یا ناچارند آب بی کیفیت مصرف کنند انتظار می رود مسئولان وزارت نیرو پاسخگویی مناسبی داشته باشند.

نماینده مردم اهواز و باوی در مجلس شورای اسلامی افزود: آب های سطحی به مسئله ای میان آبفا و شهرداری تبدیل شده است با توجه به اینکه شهرهای اهواز، کارون، باوی و حمیدیه فاقد سیستم جمع آوری آب های سطحی هستند لذا انتظار می رود دولت برنامه ریزی لازم برای تامین اعتبار موردنیاز در این زمینه را انجام دهد نباید همیشه این مسئله بین آلفا و شهرداری وجود داشته باشد.

وی با بیان اینکه اعتراضات کارگران فولاد اهواز و نیشکر هفت تپه کاملا به حق است، اظهار کرد: وزرای مربوطه اقتصاد، صنعت و معدن باید موضوع را بررسی کنند تا این مسئله به خوراک شبکه های خارجی تبدیل نشود.
مرجع / خانه ملت
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۳
مصطفی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۴:۴۱ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۴
0
0
دم این نماینده گرم

بالاخره صدای مردمو رسوند به بالایی ها

کاش همه شون یکصدا داد بزنند برای نجات اهواز و خوزستان
مریم
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۴:۴۲ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۴
0
0
افرین به این نماینده مردمی
عبود
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۴:۴۴ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۸
0
0
سیستم میستم نمیخواد

چندتا تانکر و پمپ برداه بیاره بچرخوننه تو کوچه ها که آب ها رو خالیی کنن

همین کارو بکنن
بقیش پیشکش شون

اینا مشتی کار نکن و تنبلن
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار