تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۴
کد خبر: ۱۷۴۷۷۱
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
 رییس هیات دوچرخه سواری خوزستان گفت: اردوی تیم ملی جوانان و بزرگسالان دوچرخه سواری از روز چهارشنبه در پیست بین المللی دوچرخه سواری اهواز آغاز شد.

غلامرضا وحدت روز چهارشنبه بیان کرد: این اردو در 2 بخش آقایان و خانم ها تا دهم دی ادامه دارد. 

وی گفت: در این اردو 25 دوچرخه‌ سوار در ماده‌ های سرعت و نیمه ‌استقامت خود را برای حضور در رقابت ‌های قهرمانی آسیا که اواخر دی در اندونزی برگزار می شود، آماده می ‌کنند. 

وی ادامه داد: در رده سنی جوانان ستاره زرگر و ایمان رشنو و در رده سنی بزرگسالان فروزان عبدالهی و رضا رشنو چهار رکاب زنان خوزستانی در این اردو حضور دارند.

وحدت افزود: هدف از برگزاری این اردو ارتقای سطح دانش دوچرخه سواران خوزستان، آشنایی با علم روز این رشته در جهان و حضور ورزشکاران بیشتری از استان در اردوی تیم ملی است.

وی ادامه داد: شرایط ایده آل اقلیمی خوزستان در فصل پاییز زمینه مساعدی برای برگزاری اردوی تیم های ملی است و به همین خاطر اردوی تیم ملی دوچرخه سواری در اهواز برگزار شده است.

گفتنی است احسان خادمی ملی پوش خوزستانی و عنوان دار دوچرخه سواری ایران و آسیا به دلیل برخی مشکلات شخصی در این اردو حضور ندارد.

اردوی تیم ملی دوچرخه سواری برای پنجمین سال متوالی به میزبانی اهواز برگزار می شود؛ مسابقات دوچرخه سواری قهرمانی آسیا در بخش پیست اوایل دی امسال در جاکارتای اندونزی برگزار می شود.
مرجع / ایرنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار