تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۸
کد خبر: ۱۷۴۸۱۰
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
رئیس شورای شهر خرمشهر:
رئیس شورای اسلامی شهر خرمشهر بر لزوم انجام بررسی های کارشناسی پیش از اقدام به حفاری در سطح شهرستان تاکید کرد.

فاخر ربیعی فر در جلسه شورای شهر خرمشهر که با حضور شهردار و رئیس اتاق اصناف خرمشهر و مجری طرح فاضلاب در این شهرستان برگزار شد، وضعیت شهری خرمشهر در پی حفاری های فاضلاب در این شهرستان را نابسامان خواند.

وی در این رابطه اظهار کرد: مردم از حفاری هایی که در پی آنها ترمیم  ترانشه ها انجام نمی شود به شدت گله مند هستند و ترمیم غیر اصولی پیمانکار در پی حفاری ها که منجر به نشست محل حفاری می شود نیز مشکلات متعددی را در این شهرستان ایجاد کرده است.

ربیعی افزود: در شرایط فعلی و با توجه به حساسیت محل قرار گیری بازار صفا و قرار گرفتن نهر چاسبی در این منطقه نمی توان مجوز حفاری را صادر کرد و صدور مجوز حفاری باید در پی انجام کارهای کارشناسی صادر تا مانع حوادث احتمالی شود.

رئیس شورای اسلامی شهر خرمشهر خطاب به مجری فاضلاب خرمشهر گفت: مجری طرح فاضلاب باید پروژه های خود را اعلام و شهردار بر اساس این اطلاعات درخواست مجوز را به شورا ارائه دهد، همچنین پیمانکار پروژه فاضلاب برای جلب رضایت مردم باید در قالب بنر عذرخواهی و تاریخ آغاز و پایین پروژه را به اطلاع مردم برساند.

وی افزود: از مجری طرح درخواست می شود در صورت علم به ناکافی بودن میزان اعتبارات تخصیص یافته اقدام به آغاز پروژه جدید نکند تا با نیمه تمام ماندن کار معیشت مردم دچار مشکل شود.

ربیعی فر همچنین در خصوص ساماندهی بازار صفا بر لزوم برنامه ریزی قبل از اقدام تاکید کرد و گفت: با توجه به لزوم انتقال بساط فروشان از بازار صفا  به محل پیش بینی شده جدید، روز شنبه رئیس اتاق اصناف ، شهردار و معاونت اجرایی شهرداری با حضور نمایندگان کسبه بازار صفا تشکیل جلسه دهند و محل ساماندهی دست فروشان بر اساس یک طرح کارشناسی شده و مورد توافق را تصویب کنند تا شورا بر اساس نامه شهردار نسبت به اخذ مجوزهای لازم از شورای تامین اقدام کند.
مرجع / مـهـر
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار