تاریخ انتشار: ۱۰ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۷
کد خبر: ۱۷۶۲۷۲
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
مدیرعامل گروه ملی فولاد ایران:
مدیرعامل گروه ملی فولاد ایران با بیان این که باشگاه استقلال خوزستان جزء کارخانه گروه ملی است و حل مشکلات باشگاه و حفظ تیم در لیگ برتر در برنامه ما قرار دارد، گفت: همچنان در حال پیگیری مشکل دیوید ساکونی و پرداخت مطالبات او هستیم و اگر وکیل این بازیکن رضایت بدهد، شش امتیاز نیز قابل برگشت است. 

کسری غفوری درخصوص وضعیت تیم فوتبال استقلال خوزستان، اظهارکرد: اولویت ما پرداخت حق و حقوق بازیکنان بود که این مهم انجام شد و 50 درصد مبلغ قرارداد بازیکنان پرداخت شده است. بحث بعدی ما پرداخت بدهی دیوید ساکونی است که مسوول روابط بین المللی باشگاه در حال مذاکره با وکیل این بازیکن است که به جمع بندی نیز رسیده ایم و قرار است بخشی از مطالبات این بازیکن را پرداخت کنیم و او رضایت بدهد.

وی در پاسخ به این سوال که چرا روند پرداخت بدهی دیوید ساکونی طولانی شده است؟ گفت: بله، این روند طولانی شد زیرا باید این پول را از محل دریافتی های باشگاه پرداخت کنیم. در این زمینه با شرکت ایرانسل توافقی صورت گرفت که تقریبا در مرحله اجرا قرار دارد. مدیرعامل شرکت ایرانسل نیز قول داده است که این پول سریعتر به باشگاه برسد. قرار است مبلغ 700 میلیون تومان را در قالب قسط اول به ساکونی پرداخت کنیم تا ان شاءالله شش امتیاز کسر شده برگردد.

مدیرعامل گروه ملی فولاد ایران با اشاره به دیگر مشکل باشگاه استقلال خوزستان، عنوان کرد: دغدغه دیگر ما این است که موسی کولیبالی دیگر بازیکن خارجی سابق باشگاه، پیگیر مطالباتش است و از طریق فیفا نیز اقدام کرده است. ما پیگیر حل این مشکل نیز هستیم.

وی با بیان این که باشگاه استقلال خوزستان جز کارخانه گروه ملی است و حل مشکلات باشگاه در برنامه ما قرار دارد، گفت: البته اولویت ما کارخانه گروه ملی است و نزدیک به 20 هزار نفر خانوار گروه ملی در برنامه اولیه ما قرار دارند.

غفوری بیان کرد: در مجموع طی هفته جاری جلسه ای با مدیرعامل و هیات مدیره باشگاه استقلال خوزستان خواهیم داشت و تقویت هیات مدیره باشگاه در برنامه قرار دارد. همچنین تقویت کادر فنی و تعیین تکلیف آن، مدنظر است.

وی در پاسخ به این سوال که چرا در حالی که روز گذشته یکی از اعضای هیات مدیره باشگاه عنوان کرده بود که کسر شش امتیاز قطعی شده است ولی شما همچنان به بازگشت این امتیاز امیدوار هستید؟ گفت: اگر وکیل دیوید ساکونی رضایت بدهد، شش امتیاز قابل برگشت است و ما همچنان در حال پیگیری هستیم. البته واقعا محل و ردیفی برای پرداخت این پول در دست من نیست ولی در تلاشیم که این مهم از محل کمک های اسپانسر انجام شود و ان شاءالله که انجام می شود.

مدیرعامل گروه ملی فولاد ایران در پایان تاکید کرد: حفظ استقلال خوزستان در لیگ برتر قطعا جز برنامه های ما است و به این تیم عِرق داریم و در زمینه مشکلات آن پیگیری ویژه خواهیم داشت.
مرجع / ایسنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار