تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۶
کد خبر: ۱۷۶۶۵۰
تعداد نظرات: ۱ نظر
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
نماینده رامهرمز و رامشیر در مجلس:
همه بودجه ابلاغی به خوزستان محقق نمی‌شودنماینده مردم رامهرمز و رامشیر در مجلس گفت: علی‌رغم این‌که امسال هم سطح بودجه ابلاغی برای استان خوزستان رقم بالایی است اما معمولا همه بودجه ابلاغی به خوزستان محقق نمی‌شود و ممکن است در یک سال 30 و یا 40 درصد بودجه محقق شود.

اقبال محمدیان نماینده مردم رامهرمز و رامشیر در مجلس با اشاره به مبلغ قابل‌توجه بودجه استان خوزستان، اظهار کرد: تلاش شده تا با برنامه‌ریزی، اعتبارات خوبی برای استان اختصاص پیدا کند؛ به‌خصوص در حوزه اصلاح شبکه آب شرب شهرها، سیستم فاضلاب، مسائل درمانی و ورزشی و پروژه‌های نیمه‌تمام عمرانی اعتبارات اهمیت ویژه‌ای دارند.

وی افزود: علی‌رغم این‌که امسال هم سطح بودجه ابلاغی برای استان خوزستان رقم بالایی است اما تحقق همه بودجه تا پایان سال مالی نکته اصلی این موضوع است؛ معمولاً 100 درصد بودجه محقق نمی‌شود، ممکن است در یک سال 30 درصد و یا 40 درصد بودجه محقق شود؛ تحقق میزان بیشتری از بودجه می‌تواند به تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام استان کمک کند.

نماینده مردم رامهرمز و رامشیر در مجلس عنوان کرد: در استان خوزستان مشکلات بسیاری در حوزه‌های مختلف وجود دارد و حتی اگر در شرایطی 100 درصد بودجه اختصاص‌یافته نیز محقق شود، جواب‌گوی مشکلات استان نیست.

وی گفت: سرفصل هزینه‌های جاری مانند حقوق، دستمزد و مزایای سازمان‌های دولتی نیز در آن نهفته است و همه بودجه به بخش عمرانی تعلق نمی‌گیرد. سازمان مدیریت می‌تواند آمار میزان بودجه محقق شده را اعلام کند، البته هنوز سال مالی پایان نیافته است.
مرجع / فـارس
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
دادرس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۴۹ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۶
0
0
جناب آقاي اقبال محمديان
فكر نمي كنيد علت عدم تحقق كل بودجه استان برمي گردد به خود شما ومسئولين ديگر استان ؟؟؟
كمي به متعهدتر عمل نماييد
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار