تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۱
کد خبر: ۱۷۶۷۱۹
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
مدیرعامل سازمان عمران ساحلی کارون
مدیرعامل سازمان عمران ساحلی کارون با رد ساخت‌وسازهای غیرمجاز در حریم رودخانه کارون گفت: مجوز احداث 4 مجموعه تفریحی گردشگری در دوره استاندار سابق گرفته شد و مجوز احداث پل طبیعت نیز دراین دوره اخذ شد.

علیرضا شربت‌دار مدیرعامل سازمان عمران ساحل کارون، با رد انجام ساخت‌وسازهای غیرمجاز در حریم رودخانه کارون اظهار کرد: مجوز احداث 4 مجموعه تفریحی گردشگری در دوره مقتدایی استاندار سابق گرفته شد؛ مجوز احداث پل طبیعت نیز در زمان  غلام‌رضا شریعتی استاندار فعلی گرفته شد.

وی با تأکید بر مجوز دار بودن پروژه‌های ساحل کارون، افزود: هر سازه پایداری که در حریم رودخانه ساخته شود باید مجوز وزارت نیرو داشته باشد.

مدیرعامل سازمان عمران ساحلی کارون با اشاره به 4 مجموعه تفریحی که در ساحل کارون احداث‌شده است، عنوان کرد: اکنون با دستور به وزارت کشور تمام سازمان‌های عمران ساحلی در استان‌ها باید  به شهرداری‌ها واگذار شود و به همین دلیل سازمان عمران ساحلی کارون به دلیل واگذاری به شهرداری در مرحله تغییر و تحول است و پروژه خاصی برای اجرا ندارد.

معاون حفاظت و بهره‌برداری از منابع آب سازمان آب و برق خوزستان از پیگیری برلی تخریب ساخت‌وسازهای غیرمجاز در حاشیه کارون خبر داده بود و گفت: ساخت‌وسازها در صورتی می‌توانند به فعالیت خود ادامه دهند که شرایط فنی مدنظر ما را رعایت کنند.
مرجع / فـارس
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار