تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۸
کد خبر: ۱۷۶۸۹۴
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
یک روز با تیم فوتبال نفت‌آبادان؛
نفتی‌ها روز گذشته یک تمرین شاد و پرانرژی را پشت سر گذاشتند.
شاگردان سرجیو که در تعطیلات نیم‌فصل به سر می‌برند و خود را برای حضوری قدرتمند در نیم‌فصل دوم آماده می‌کنند، سه چهار روزی است که تمرینات خود را زیر نظر سرجیو آغاز کرده‌اند. این تیم شب گذشته (سه‌شنبه) نیز تمرین با نشاط و پرانرژی را برگزار کرد.

تمرین طلایی پوشان آبادانی از ساعت 15 با حضور تمام بازیکنان در زمین پیروز آبادان آغاز شد؛ بازیکنان 15 دقیقه قبل از ساعت مشخص شده وارد زمین شدند و زیر نظر دستیاران سرمربی پرتغالی به گرم کردن پرداختند. سرجیو نیز چند دقیقه بعد وارد زمین شد و پس از صحبت با بازیکنان، تمرینات گروهی زیر نظر او دنبال شد.

اگر چه هنوز حضور اکبر ایمانی که پیش از پایان نیم‌فصل دوم از جدایی خود از نفت آبادان خبر داده بود، در هاله‌ای از ابهام قرار دارد ولی این بازیکن در تمرین روز گذشته نشان داد که حرفه‌ای فکر می‌کند و با انگیزه‌ در خدمت تیم بود و به تمرین پرداخت.

همچنین حسین بغلانی و کرار جاسم که طی روزهای گذشته حواشی در خصوص عدم همراهی آن‌ها با تیم نفت در نیم‌فصل دوم وجود داشت نیز در تمرین حاضر بودند. کرار چند روز پیش با یک تیم عراقی برای فصل آینده قرارداد همکاری امضا کرد و به نظر می‌رسد نیم‌فصل دوم آخرین حضور او در لیگ برتر ایران خواهد بود.

بازیکنان نفت سپس به سه گروه تقسیم شدند و طبق برنامه تمرینی سرجیو به کار با توپ پرداختند. 15 دقیقه بعد نیز بازیکنان برای مرور کارهای دفاعی و هجومی به دو گروه تقسیم شدند.

سه گلر تیم از جمله شهاب گردان و محمد دریس نیز زیر نظر مربی دروازه‌بانان کار خود را آغاز کردند.

همچنین میلاد جهانی که کمی دچار آسیب‌دیدگی است، به صورت جداگانه زیر نظر کنعانی، پزشک تیم تمرین کرد.

سرجیو نیز علی‌رغم این‌که دچار سرماخوردگی شده بود، در تمام 150 دقیقه تمرین، با تمرکز و جدیت کار بازیکنان را زیر نظر داشت و لحظه‌ای از تمرین غافل نمی‌شد و دائما در حین تمرین مسایل تاکتیکی را به تک تک بازیکنان گوشزد می‌کرد.

پس از پایان برنامه تمرینی نیز بازیکنان به مدت 10 دقیقه به انجام تمرینات کششی برای سرد کردن پرداختند و در نهایت تمرین راس ساعت 17:30به پایان رسید.

روز گذشته هواداران صنعت نفت استقبال خوبی از تمرین آبادانی‌ها در یک روز ابری از فصل زمستان نداشتند ولی "احمد"، هوادار معلول نفت آبادان در محل تمرین حاضر و با دقت و هیجان نظاره‌گر تمرین تیم مورد علاقه خود بود.

همچنین تاکنون باشگاه صنعت نفت آبادان موفق به جذب بازیکن در نقل و انتقالات زمستانی نشده است. این باشگاه در حال رایزنی با چند بازیکن ایرانی و خارجی از جمله گادوین منشا است.
 
نفتی‌‌ها خود را برای بازی نخست در نیم‌فصل دوم برابر سپاهان که 14 بهمن‌ماه در آبادان برگزار می‌شود، آماده می‌کنند.


مرجع / ایسنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار