تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۲
کد خبر: ۱۷۷۰۴۷
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
حیدری خبر داد:
مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان از خریداری 500 سیستم خنک کننده برای سالن های ورزشی استان و همچنین تجهیز جاده های سلامت به لوازم ورزشی خبر داد. 

افشین حیدری با بیان این که تلاش ما این است که سالن های ورزشی استان با بهترین شرایط و امکانات به علاقه مندان خدمات رسانی کنند، اظهارکرد: در هیمن راستا نیز امسال 500 سیستم خنک کننده برای سالن های ورزشی استان خریداری شد. سال گذشته نیز 400 سیستم خنک کننده خریداری شده بود که این مهم به واسطه تدبیر استاندار خوزستان در راستای توسعه فضای ورزشی استان است.

وی همچنین با بیان این که همه باید حمایت و کمک کنیم تا به سمت جامعه ای سالم تر و پویا تر حرکت کنیم، گفت: قرار شد که تمام شهرهای خوزستان از جاده سلامت برخوردار شوند تا  همه مردم استان بتوانند با استفاده از جاده سلامت در بخش ورزش همگانی فعال باشند و عدالت نیز رعایت شود که این مهم نیز یک گام جهت افزایش سلامت و توسعه ورزش همگانی خواهد بود. 

مدیرکل ورش و جوانان خوزستان ادامه داد: در همین راستا نیز پیرو صحبت های استاندار خوزستان در خصوص تجهیز جاده های سلامت، اداره کل ورزش و جوانان استان با مشارکت شهرداری ها نسبت به خریداری لوازم ورزشی برای استفاده عموم مردم به صورت رایگان اقدام کرد.

وی خاطر نشان کرد: توجه به ورزش همگانی از اولویت های اداره کل ورزش و جوانان استان بوده است و امیدوارم بیش از این ورزش وارد خانواده ها شود تا جامعه ای شادتر، سالم تر و پویاتر داشته باشیم. 
مرجع / ایسنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار