تاریخ انتشار: ۱۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۰:۲۷
کد خبر: ۱۷۸۷۲۰
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خوزستان گفت: 53 طرح صنعتی با ایجاد یکهزار فرصت دذخمح2شغلی به مناسبت دهه مبارک فجر در استان خوزستان بهره برداری می شود.
امیر حسین نظری روز پنجشنبه در حاشیه بهره برداری از طرح های صنعتی شهرستان دزفول افزود: این واحدهای صنعتی و طرح های عمرانی با صرف چهار هزار میلیارد ریال در شهرک های صنعتی استان خوزستان به مرحله بهره برداری رسیده اند.
وی درخصوص واحدهای صنعتی دارای مشکل مالی خوزستان گفت: رفع مشکلات واحدهای صنعتی غیرفعال در دستور کار ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان خوزستان قرار دارد که با همکاری دستگاه های مربوطه بخش زیادی از این مشکلات رفع شده اند.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان وضعیت واحدهای صنعتی این استان را خوب ارزیابی کرد و افزود: امید است با بهره برداری از واحدهای جدید، جان تازه ای در صنایع استان خوزستان دمیده شود.
وی با اشاره به وجود 2 هزار و 164 پروانه فعال صنعتی در سطح استان خوزستان اظهار داشت: حدود یکهزار و 710 جواز تاسیس نیز صادر شده که امیدواریم با پیگیری این طرح ها استان خوزستان بتواند جایگاه صنعتی خود را در سطح کشور ارتقا دهد.
نظری درخصوص وضعیت واحدهای صنعتی شهرستان دزفول نیز گفت: دزفول در یک فرآیند روبه جلو در جهت سرمایه گذاری صنعتی قرار گرفته و در سال های اخیر حرکت های بسیار خوبی در راستای توسعه واحدهای صنعتی این شهرستان انجام شده است.
وی افزود: دزفول با افتتاح دیگر واحدهای بزرگ صنعتی به یکی از قطب های صنعتی منطقه تبدیل می شود و نقش ارزنده ای در تولید ناخالص داخلی به خود اختصاص می دهد.
به گزارش ایرنا چهار طرح صنعتی روز پنجشنبه در آیینی با حضور رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خوزستان و مسئولان محلی در دزفول بهره برداری و یک طرح کلنگ زنی شد.
مرجع / ایرنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار