تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۱
کد خبر: ۱۷۹۲۴۳
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
حجت‌الاسلام جابریان در جمع عشایر اهواز اعلام کرد؛
رئیس دفتر نماینده ولی فقیه در استان خوزستان، با بیان اینکه من در حضور شخص آیت الله جزایری، وصیت‌نامه‌ایشان را دیده و به عنوان یک شاهد، آن را امضا کرده‌ام، گفت: آیت الله جزایری صراحتاً نوشته‌اند؛ هر چیزی که متعلق به بنده است، برای حوزه علمیه امام خمینی(ره) اهواز بوده و هیچ‌یک از فرزندانم حق ادعای ارث ندارند.

حجت‌الاسلام جلال جابریان، رئیس دفتر نماینده ولی فقیه در استان خوزستان، در تجمع عشایر خوزستان که در حمایت از آیت الله موسوی جزایری انجام شده بود، به سوابق انقلابی معظم‌له اشاره کرد و گفت: آیت الله موسوی جزایری از سال ۵۷ که وارد اهواز شدند محوریت انقلاب در خوزستان را به دست گرفته و فعالیت انقلابی خود را در کتابخانه مسجد جزایری شروع کردند؛ تا آنجا که افرادی همچون سردار رضایی و دریادار شمخانی، حول محور ایشان خدمت و فعالیت می‌کردند.

به درگاه خداوند متعال قسم یاد می‌کنم که چیزی جز خدمت در پرونده آیت الله جزایری نیست

حجت‌الاسلام جابریان، تصریح کرد: آیت الله جزایری بیش از ۴۰ سال با همه توان در خدمت انقلاب و رهبری بوده و بدون اینکه دنبال منفعتی برای خود باشند، مخلصانه و عندالله خدمتگزار مردم استان خوزستان بودند.

وی با بیان اینکه آیت الله جزایری، حتی یک منزل شخصی از خود ندارند، گفت: قسم می‌خورم به درگاه خداوند متعال که چیزی جز خدمت برای مردم و انقلاب، در پرونده ایشان نیست.

مسئول دفتر بیت نماینده ولی فقیه در خوزستان، خاطرنشان کرد: آیت الله موسوی جزایری برای همه مسئولین استان حجت بوده و فردای قیامت خداوند به ایشان احتجاج می‌کند.

هر چیزی که متعلق به بنده است، برای حوزه است/هیچ‌یک از فرزندانم حق ادعای ارث ندارند

حجت‌الاسلام جابریان، با اشاره به وصیت‌نامه‌ایت الله موسوی جزایری، گفت: چندسال پیش که ایشان کسالت پیدا کرده و وصیت‌نامه‌ای نوشتند، بنده به عنوان یکی از امضاء کنندگان و البته شاهد بر این وصیت‌نامه، به عینه دیدم که آیت الله جزایری در یکی از بندهایش نوشته‌اند؛ من هیچ چیز از مال دنیا ندارم. هرچه هست متعلق به حوزه علمیه امام خمینی(ره) بوده و هیچ کس از فرزندان من حق هیچ ادعایی ندارد.

وی، آیت الله موسوی جزایری را زاهدی به تمام معنا خواند و گفت: در طول سی سالی که بنده در خدمت ایشان بودم، با چشم خود دیدم که ایشان برای خودش هیچ منفعتی قائل نبود و توجه ای به دنیا ندارد. ایشان زاهدی به تمام معناست که حتی دشمنان ایشان نیز به صداقت و شجاعت ایشان اعتراف می‌کنند.

وی ادامه داد: یکی از پرچم‌داران اصل ولایت‌فقیه در قانون اساسی آیت الله موسوی جزایری بوده و ایشان نقش ویژه‌ای در تثبیت رهبری امام خامنه‌ای داشتند.

حجت‌الاسلام جابریان، در پایان به برخی از خدمات آیت الله موسوی جزایری در خوزستان اشاره کرد و گفت: در آغاز انقلاب اسلامی، تنها  ۳ مدرسه علمیه در اهواز وجود داشت؛ اما امروزه ده‌ها حوزه در استان خوزستان وجود داشته و در این حوزه‌ها بیش از ۱۰ هزار طلبه خواهر و برادر مشغول به تحصیل و مبارزه با فرق ضاله هستند.

مرجع: خبرگزاری حوزه

 

ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار