تاریخ انتشار: ۱۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۳:۱۸
کد خبر: ۱۸۰۰۳۶
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
سرپرست فرماندهی انتظامی اهواز از دستگيري 2 سارق بعنف با 11 فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ محسن دالوند سرپرست فرماندهی انتظامی اهواز  اظهار داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت بعنف تلفن همراه در شهرستان اهواز، موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران انتظامی قرار گرفت.

وی افزود: ماموران کلانتری 27 شهرستان اهواز در حین گشت زنی 2 سارق بعنف را که با تهدید بوسیله سلاح سرد با یک دستگاه موتورسیکلت قصد ربودن تلفن همراه یک شهروند را داشتند شناسایی کرده و بلافاصله جهت دستگیری آن ها وارد عمل شدند.

سرهنگ دالوند ادامه داد: سارقان به محض دیدن پلیس قصد فرار داشتند که مأموران انتظامی کلانتری 27 اهواز جهت دستگیری متهمان با رعایت قانون بکارگیری سلاح اقدام به شلیک چند تیر هوایی کرده و هر 2 نفر آن ها را دستگیر کردند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه در بازرسی از وسایل همراه سارقان، چاقویی که بوسیله آن اقدام به سرقت می کردند کشف شد، عنوان داشت: متهمان در تحقیقات بعمل آمده به11 فقره سرقت بعنف تلفن همراه در نقاط مختلف شهرستان اهواز اعتراف کردند.

سرپرست فرماندهی انتظامی اهواز در پایان با اشاره به اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی شدند، اذعان کرد: همکاری مردم با پلیس عامل مهمی در توسعه امنیت پایدار است .
مرجع / فـارس
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار