تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۲
کد خبر: ۱۸۰۰۵۵
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
شانزدهمین جشنواره دانش‌آموزی قرآن، عترت و نماز قطب۳ خوزستان که در بندرامام خمینی(ره) برگزار شده بود با معرفی برگزیدگان به پایان رسید.
 شانزدهمین جشنواره قرآن، عترت و نماز قطب سه استان خوزستان که باحضور 1400 دانش‌آموز پسر و دختر دوره متوسطه اول و دوم‌، در بندر امام خمینی(ره) برگزار شده بود با معرفی برگزیدگان به پایان رسید.

750 نفر دانش‌آموز پسر از 15 الی 16 اسفندماه و 650 نفر دانش‌آموز دختر از 17 الی 18 اسفندماه در رشته‌های مختلف قرائت و حفظ قرآن، احکام عملی نماز، تفسیر قرآن و نهج‌البلاغه، اذان در جشنواره دانش‌آموزی قرآن، عترت و نماز قطب 3 خوزستان شرکت کرده بودند.

40 ناحیه اداره آموزش و پرورش استان خوزستان برای جشنواره به سه قطب آموزشی تقسیم‌بندی شده است که قطب سه آموزشی خوزستان شامل 13منطقه آموزشی بندرامام خمینی(ره)، بندرماهشهر، آبادان، بندرخرمشهر، زیدون، آقاجاری، رامشیر، بهبهان، شادگان، امیدیه، باوی، هندیجان، اروندکنار است.

قطب چهار جشنواره قرآن، عترت و نماز با حضور 750 نفر برگزیده پسر و دختر سه قطب خوزستان، اواخر فروردین ماه سال آیندهدر رامهرمز برگزار می‌شود که 75 نفر از چهره‌های برگزیده استانی برای شرکت در مسابقات کشوریانتخاب می‌شوند.

مرجع / تسنیم
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار