تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۲:۴۲
کد خبر: ۱۸۰۲۱۳
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
فرمانده انتظامی خوزستان خبر داد
فرمانده انتظامی خوزستان گفت: خوزستان در مجموع وقوعات جرائم خشن در سال جاری نسبت به سال گذشته، 20 درصد کاهش داشته است.
سردار حیدر عباس زاده فرمانده انتظامی خوزستان امشب گفت: در مجموع وقوعات جرائم خشن استان  در سال جاری نسبت به سال گذشته، 20 درصد کاهش داشته است.

وی در تشریح جزئیات این خبر با بیان اینکه یکی از اولویت‌های اصلی پلیس خوزستان مبارزه با جرائم خشن است، عنوان کرد: با تلاش ماموران پلیس در سطح استان، با برنامه ریزی، اقدامات اطلاعاتی، تخصصی، توجه به شناسایی و دستگیری عاملان جرائم خشن، به لطف خداوند متعال شاهد کاهش 20 درصدی جرائم خشن در استان هستیم که این کاهش در حالی است که در 2 دهه گذشته هیچ سالی مولفه های جرائم خشن کاهش نداشته است.

وی در ادامه با اشاره به اینکه کشفیات جرائم خشن در سال 97 نسبت به سال گذشته 19 درصد افزایش داشته است، عنوان داشت: مبارزه پلیس با جرائم خشن ادامه دارد و موضع پلیس در قبال عاملان و مجرمان جرائم خشن منفعلانه نبوده و با جدیت مقابله خواهد کرد.

 عباس زاده با اشاره به اینکه در سال جاری، 98 درصد از کل وقوعات جرائم خشن کشف شده، تصریح کرد: با تلاش مضاعف مأموران نیروی انتظامی استان خوزستان، 90 درصد از سرقت های مسلحانه و آدم ربایی نیز کشف شده اند که در این عملکرد با حمایت، پشتیبانی مردم خوب استان و مسئولان خوزستان محقق شده است.

فرمانده انتظامی استان خوزستان در پایان بیان کرد: مقابله پلیس خوزستان با افراد شرور و برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی همچنان با قوت بیش از پیش ادامه دارد.


ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار