تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۹
کد خبر: ۱۸۰۲۲۰
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج گفت: راهیان نور یکی از بسترهایی است که می‌توان به‌واسطه آن حماسه‌ها، ایثارگری‌ها و فداکاری‌ها را به نسل امروزی انتقال داد.
 سردار یعقوب سلیمانی در مراسم شانزدهمین دوره اختتامیه جشنواره ملی ره‌آورد سرزمین نور که در اردوگاه شهید باکری خرمشهر برگزار شد اظهار داشت: جشنواره ملی ره‌آورد سرزمین نور در نوع خود یکی از مردمی‌ترین جشنواره‌ها در کشور محسوب می‌شود که در عرصه فرهنگ و هنر در جهت تعالی و تحقق برنامه‌های راهیان نور فعالیت می‌کند و امسال شانزدهمین سال حضورش را پشت سر می‌گذارد.

وی افزود: جشنواره ملی ره‌آورد سرزمین نور در 4 بخش مردمی، بخش بین‌الملل، بخش ویژه و بخش‌های حرفه‌ای و در 20 رشته فعالیت خودش را آغاز کرده است و امسال شاهد ارسال بیش از 36 هزار اثر به دبیرخانه این جشنواره بودیم.

سلیمانی با بیان اینکه امام خامنه‌ای درباره حرکت راهیان نور معتقدند که راهیان نور یک فناوری جدید است و ابزاری جهت استفاده از ثروت عظیم دفاع مقدس محسوب می‌شود، افزود: نسل‌های بعد باید از این گنج تمام‌نشدنی استفاده و امید پیدا کنند و خودشان را بشناسند و عرصه‌های دفاع مقدس را نباید فراموش کرد.

فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج تأکید کرد: راهیان نور یکی از بسترهایی است که می‌توان به‌واسطه آن حماسه‌ها، ایثارگری‌ها و فداکاری‌ها را به نسل امروزی انتقال داد.

وی گفت: امام خامنه‌ای تأکید ویژه‌ای داشته‌اند که نباید گذاشت که گنجینه دفاع مقدس دچار تحریف شود و ما در راهیان نور تلاش می‌کنیم که واقعیت‌های دفاع مقدس را به نسل امروزی معرفی کنیم.

سلیمانی با بیان اینکه راهیان نور در تداوم دفاع مقدس قرار دارد، افزود: یکی از ویژگی‌های مهم سفرهای راهیان نور مردمی بودن آن است. جشنواره ره‌آورد سرزمین نور بستری برای ترویج فرهنگ دفاع مقدس و مستند کردن و تبیین کردن آثار هنری است که باید به آن اهتمام و توجه داشته باشیم.

مرجع / تسنیم
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار