تاریخ انتشار: ۰۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۵
کد خبر: ۱۸۰۷۶۱
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره

گروه درب های اتوماتیک ماندگار درب زمینه اجرایدرب اتوماتیک شیشه ای ، دربهای اتوماتیک کرکره ای صنعتی و فروشگاهی،دربهای سریع بالا رونده ، تجهیزات حمل و بارگیری ، انواع مختلف دربهای اتوماتیک پارکینگی ، راه بند ، سیستمهای حفاظتی و مدار بسته فعال می باشد.

درب اتوماتیک شیشه ای

درب اتوماتیک شیشه ای و درب اتوماتیک ریلی 

در چند سال گذشته درب اتوماتیک شیشه ای مورد استقبال انبوه سازان قرار گرفته است.

درب اتوماتیک شیشه ای با توجه به کاربردی که دارد باعث سهولت رفت و آمد می شود و همچنین استفاده ازاین نوع درب نمایی خاص و جذاب به ساختمان می دهد.

استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای به عنوان عایق گرما و سرما عمل می کند و مانع از هدر رفتن انرژی می شود.شرکت ماندگار درب با تجربه چندین ساله در صنعت درب اتوماتیک واجرای پروژه های ملی یکی از مطرح ترین شرکت ها در این صنعت می باشد.

درب اتوماتیك شیشه ای مانند هركالای ديگر مستلزم داشتن اطلاعات وآگاهی است كه مي‌تواند در بر طرف شدن نيازهاي آني و آتی خريداران درب اتوماتیک شیشه ای نقش مهمي داشته باشد وآسايش وآرامش خيال و منفعت اقتصادي را براي خريداران عزيز به ارمغان آورد.

درب اتوماتیک کرکره ای

درب­های اتوماتیک کرکره ایبا توجه به قابلیت های بالای خود امروزه بسرعت در حال گسترش در سطح فروشگاه ها ، اماکن عمومی ، اماکن صنعتی ، پارکینگ ها و منازل می باشد .درب اتوماتیک کرکره ای بدلیل استفاده ازSlat یا Panel یا تیغه های آلومینیومی و گالوانیزه درابعاد مختلف از4cm تا12cm جهت اتوماسیون خانگی پنجره بالکن ها و پارکینگ ها تا تجهیز اماکن صنعتی سوله ها و کارخانجات ، انبارها پارکینگ های کرکره صنعتی دارای کاربرد گسترده ای هستند.

درب اتوماتیک پارکینگی

درب اتوماتیک شیشه ای و درب اتوماتیک ریلی 

ماندگار درب اتوماتیک پارکینگییک درب بزرگ برای پارکینگ است که در دو نوع کارکرد دستی و یا توسط یک موتور الکتریکی انجام می شود.

درب­هاي اتوماتيك پاركينگي گروهدرب­هایاتوماتیک ماندگار در مدلهاي درب اتوماتیک ريلی(300 تا 2200 كيلوگرم)، درب اتوماتیک زير سقفي، درب اتوماتیک سكشنال و دو لنگه بازوئي(هر لنگه 400 كيلو تا 6 متر عرض) عرضه مي گردد.اين دربهاي اتوماتيك ساخت كمپاني DEA ايتاليا (220 و24 ولت)مي باشد و قابليت­هاي ويژه اي همچون نصب باتري، مركز كنترل ديجيتال، دوسرعته و حساس به مانع و .. را دارا مي باشد.

درب اتوماتیک ریلی

درب اتوماتیک ریلی گروهدربهایاتوماتیک ماندگار از وزن 300 کیلوگرم تا 5000 کیلوگرم 24ولت، 220ولت و سه فاز موجود می باشند.این درب اتوماتیک ریلی همانطور که از اسمشان پیداست به صورت کشویی، در کنار دیوار حرکت می کنند. مزیت این گونهدرب ها‌ی اتوماتیک پارکینگی نسبت به مدلدرب اتوماتیک لولایی آن، کم جا بودن آنهاست و فضای کمتری از پارکینگ اشغال می کند.


ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار