تاریخ انتشار: ۲۰ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۰
کد خبر: ۱۸۱۲۸۴
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
وزیر جهاد کشاورزی:
وزیر جهادکشاورزی گفت: آب گرفتگی در خوزستان رو به گسترش است و برآورد ما این است که نزدیک به 6 هزار و 700 میلیارد تومان به بخش کشاورزی در زمینه مسایل مربوط به زراعت ، امور دام، آبزی پروری، طیور و سایر زیربخش های بخش کشاورزی این استان خسارت وارد شده است.

محمود حجتی روز دوشنبه پس از حضور در کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران، افزود:از تلاش مجدانه کمیسیون کشاورزی برای پیگیری مشکلات سیل زدگان به ویژه کشاورزان و تولیدکنندگان قدردانی می کنیم.

وی با بیان اینکه پیش از هر چیز شکرگزار خداوند هستیم که رحمتش را بر ما نازل کرد، ادامه داد: مواهب این بارش ها بیشتر از خسارت بوده اما خسارت در مناطق مختلف باعث شده مشکلات جدی برای تولیدکنندگان به ویژه در بخش کشاورزی پیش آید.

وی با بیان اینکه عمده خسارت ها در زمینه زراعت بوده افزود:در استان خوزستان خسارت ها روز به روز در حال افزایش بوده که به تبع آن خسارت ها به حوزه کشاورزی نیز افزایش می یابد.

حجتی یادآور شد: دولت در سه جلسه برگزار شده پس از عیدنوروز در رابطه با چگونگی رسیدگی ها، مشکلات سیل زدگان، تامین علوفه و سایر نیازمندی ها مصوبات مناسبی را به ویژه در ارتباط با استان های گلستان و مازندران داشته البته استان هایی مانند خوزستان و استان های سیل زده ای که ماهیان سردابی را پرورش می دهند نیاز به مصوبات خاصی دارند که در دستور کار دولت قرار دارد و در جلسات آتی به آنها پرداخته می شود.
مرجع / ایرنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار