تاریخ انتشار: ۲۶ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۸
کد خبر: ۱۸۱۵۹۰
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
  فرماندار اندیمشک خسارت وارده به بخش کشاورزی این شهرستان ناشی از سیلاب اخیر را 250 میلیارد ریال عنوان کرد و افزود:سیل به تاسیسات ،منابع آب ، ایستگاههای پمپاژ، دام و طیور و آبزیان ، زراعی ، باغی و منابع طبیعی اندیمشک خسارت وارد کرده است.
 پیمان جهانگیری شامگاه یکشنبه در نشست شورای اداری اندیمشک با اشاره به تلاش شبانه روزی برای کنترل سیل در این شهرستان تصریح کرد: بیشترین بارندگی در سال زراعی جاری در استان خوزستان در شهر حسینیه ثبت شده است که با وجود حجم بالای بارندگی در اندیمشک ، ستاد بحران شهرستان شرایط را مدیریت کرد و خسارت کمتری متحمل شدیم.
وی با اشاره به برنامه ریزی برای کمک رسانی به مناطق سیل زده شوش گفت:حدود 2 هزار نفر در محل اسکان اضطراری هلال احمر اندیمشک اسکان داده شده و کلیه خدمات از سوی هلال احمر به آنها ارایه می شود.
فرماندار شهرستان اندیمشک کمک های مردم و مسئولان اندیمشک به سیل زدگان را بسییار خوب ارزیابی کرد و گفت:اندیمشک برای کمک رسانی به مردم سیل زده شوش و پلدختر به خوبی نقش آفرینی کرد.کمک های قابل توجه نقدی و غیر نقدی به مردم این مناطق ارسال شد.
وی در ادامه به شتاب بخشی به روند اجرای طرح های مختلف در دست اجرا در این شهرستان در سالجاری اشاره کرد و گفت: مدیران دستگاههای اجرایی باید با برنامه ریزی جدی در راستای تحقق شعار سال تلاش کنند.
جهانگیری افزود: تقویت بخش تولید و زیرساخت های این بخش و حمایت از کارآفرینان و تولیدکنندگان به ایجاد فرصت شغلی کمک می کند.
وی در خاتمه با اشاره به تلاش دشمن برای تضعیف روحیه جامعه و ایجاد ناامیدی در جامعه افزود:فضای مجازی ابزار دشمن برای تحقق اهداف خود است و دشمن در زمان بحران سیل ، با شایعه پراکنی درصدد ایجاد رعب و وحشت در جامعه بود.
مرجع / ایرنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار