تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۷
کد خبر: ۱۸۱۶۶۵
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
معاون عملیات ناجا:
معاون عملیات نیروی انتظامی گفت: با پایش و رصد مؤثر و خوبی که طی چند روز گذشته از استان خوزستان و سایر استان‌های سیل‌زده صورت پذیرفته مشکل خاصی در حوزه امدادی، امنیتی و انتظامی نداشتیم.
 سردار حسین ساجدی‌نیا به‌همراه جمعی از مسئولان انتظامی نیروی انتظامی و خوزستان جهت پایش هوایی مناطق سیل‌زده مرزی از شهرستان‌های خرمشهر و آبادان بازدید کردند.

وی در این بازدید اظهار داشت: هدف از پرواز پایش تصویری و هوایی مؤثر از مناطق سیل‌زده مرزی استان جهت خدمت‌رسانی بهتر و برقراری امنیت خوب و پایدار در این مناطق است.

معاون عملیات ناجا با ابراز این‌که یک پایش تصویری خوب و مؤثر توسط پهپادهای هوا‌ناجای جمهوری اسلامی از نقاطی که دسترسی کمتری دارند صورت گرفته است، افزود: در تلاش هستیم که در حوزه امدادی، امنیتی، انتظامی، ترافیکی و امدادرسانی اقدامات خوب و مطلوبی به سیل‌زدگان انجام شود.

وی خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی تمام امکانات خود را در اختیار سازمان‌های امدادی قرار داده تا بتوانند سرویس‌دهی بهتری را به سیل‌زدگان داشته باشند.

فرمانده قرارگاه امام علی(ع) مستقر در خوزستان با تأکید بر اینکه مجموعه هواناجا اقدامات خوبی توسط بالگردها و پهپادها انجام داده است، افزود: با پایش و رصد مؤثر و خوبی که طی چند روز گذشته از استان خوزستان و سایر استان‌های سیل‌زده صورت پذیرفته مشکل خاصی در حوزه امدادی، امنیتی و انتظامی نداشتیم.

مرجع / تسنیم
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار