تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۲
کد خبر: ۱۸۱۷۰۳
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
  فرمانده عملیات امداد ذوالفقار ارتش در خوزستان گفت: پل ارتباطی دهستان عنافچه با مرکز شهرستان باوی برای خدمات رسانی به مناطق سیل زده بازسازی و راه اندازی می شود.
 امیر دریادار سیاری روز سه شنبه در جمع خبرنگاران در حاشیه بازدید از مناطق سیل زده شهرستان باوی از آمادگی ارتش برای برقراری تنها راه ارتباطی روستاهای غرب رودخانه کارون با مرکز شهرستان باوی خبر داد و گفت : با نصب لوله و ساحل سازی به طول یکصد متر پل شناور غدیر ملاثانی برای کمک رسانی و امدادرسانی به سیل زدگان برای بار دیگر فعال می شود.
وی افزود: پس از بررسی و تجزیه و تحلیل میدانی و عملیاتی با تمام امکانات موجود در خدمت مردم شریف خوزستان بوده و در هر نقطه ای که نیاز باشد حضوری فعال خواهیم داشت.
راه ارتباطی 31 روستای دهستان عنافچه با جمعیتی بیش از 12 هزار نفر به دلیل افزایش دبی رودخانه و جاری شدن سیل مسدود شده است.
با راه اندازی مجدد پل شناور غدیر عملیات امدادرسانی به روستاهای دهستان عنافچه سرعت بیشتری خواهد داشت و بخش زیادی از مشکلات امداد‌رسان‌ها برای خدمات‌رسانی به مردم مرتفع می شود.
در پی طغیان رودخانه های دز، کرخه و کارون و جاری شدن سیلاب در مناطق وسیعی از خوزستان ، دستور تخلیه هفت شهر و 270 روستای استان صادر شده است.
جمعیت هلال احمر خوزستان در جریان سیلاب اخیر برای اسکان سیل زدگان تا کنون 67 اردوگاه در استان برپا کرده که بیش از 117 هزار سیل زده در این اردوگاه ها اسکان داده شدند.
مرجع / ایرنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار