تاریخ انتشار: ۰۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۱
کد خبر: ۱۸۲۲۱۱
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
 
فرماندار شادگان با اشاره به کاهش ارتفاع سطح آبگرفتگی در روستاهای این شهرستان، گفت: ارتفاع آب در روستاهای آبگرفته بین 30 تا پنج سانتی‌متر است.

سعید حاجیان  اظهار کرد: در پی افزایش حجم آب ناشی از روان‌آب‌های رودخانه کارون و بالا رفتن سطح نهر بحره، سیلاب 30 روستای بخش مرکزی و خنافره را تهدید می‌کرد که اکنون هشت روستای این شهرستان از 10 تا صد در صد دچار آبگرفتگی هستند.

وی با اشاره به کاهش ارتفاع سطح آبگرفتگی روستاهای این شهرستان، افزود: ارتفاع آب در روستاهای آبگرفته بین 30 تا پنج سانتی‌متر است. همچنین پیش از این تردد در مسیر دریسیه امکان‌پذیر نبود اما اکنون تردد در این مسیر مشکلی ندارد و تنها محدوده 500 تا 800 متری دچار آبگرفتگی است.

فرماندار شادگان بیان کرد: نفوذ آب به روستاها کاهش یافته و تقریبا وضعیت روستاها استقرار یافته است. همچنین به نظر می‌رسد سیلاب را پشت سر گذاشته‌ایم و شاید یک هفته تا 10 روز طول بکشد تا آب فروکش کند.

حاجیان با اشاره به آبگرفتگی جاده دارخوین – شادگان در چند روز گذشته، گفت: علیرغم اینکه 60 درصد این مسیر با شدت و ضعف دچار آبگرفتگی است اما این مسیر نیز بازگشایی شده و تردد در آن امکان‌پذیر است.
مرجع / ایسنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار