تاریخ انتشار: ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۲۳:۲۸
کد خبر: ۱۸۲۳۸۶
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
 استاندار خوزستان گفت:حالت فوق العاده در خوزستان با توجه به کاهش دبی سدهای این استان در روزهای اخیر و برطرف شدن خطر سیل و آبگرفتگی از روز چهارشنبه 11 فروردین در این استان لغو شد.
 غلامرضا شریعتی روز چهارشنبه در این باره افزود: با توجه به بارش های قابل توجه در خوزستان و حوضه‌های بالادست و همچنین افزایش دبی ورودی به مخازن و نزدیک شدن سدها به تراز حداکثری از 10 فروردین در این استان حالت فوق العاده اعلام شد.
وی گفت: اکنون با توجه به کاهش دبی سدهای استان در روزهای اخیر و برطرف شدن خطرسیل و آبگرفتگی در سطح خوزستان، این حالت فوق العاده لغو شد.
استاندار خوزستان ادامه داد: جا دارد از مقامات کشوری و لشکری، اعضای شورای هماهنگی مدیریت بحران و شورای شهرستان ها و همچنین سایر دستگاه های اجرایی خوزستان به خاطر تلاش فراوانی که در زمینه کنترل سیلاب و خدمت رسانی به مردم داشتند ،تقدیر کنیم.
پیش از این شهردار اهواز گفته بود که حدود چهار هزار کارگر خدمات شهری و فضای سبز به صورت داوطلبانه، روز جمعه هفته آینده جاده های ساحلی اهواز را پاکسازی می کنند و این مسیرها از روز شنبه آینده پس حدود یک ماه بازگشایی می شوند.
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خوزستان نیز پیش از این گفته بود که 256 هزار و 701 نفر از تاریخ چهارم فروردین امسال تاکنون در سیل خوزستان امدادرسانی شدند و این امداد رسانی همچنان ادامه دارد.
مرجع / ایرنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار