تاریخ انتشار: ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۸
کد خبر: ۱۸۲۷۶۱
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
معاون هماهنگ کننده سپاه ولیعصر(عج) خوزستان گفت: آب جمع شده ناشی از سیلاب اخیر در منطقه عین 2 اهواز با تلاش شبانه روزی نیروهای بسیج و سپاه و همچنین اهالی منطقه به صورت کامل تخلیه شد.
سرهنگ عبدالرضا حاجتی درباره تخلیه آب منطقه عین 2 اهواز بیان کرد: حضور سپاه و بسیج در این منطقه و تلاش برای امدادرسانی به مردم و تخلیه آب از مناطق سیل زده استان از هفته های گذشته در اولویت قرار گرفت و امروز به همت تلاش این مردان انقلابی آب به صورت کامل از منطقه عین 2 خارج شد.
وی افزود: با نصب پمپ های تخلیه آب فشار قوی در این منطقه از هفته های گذشته، هم اکنون آب به صورت کامل فروکش کرده و اهالی دیگر مشکلی برای تردد ندارند.
معاون هماهنگ کننده سپاه ولیعصر(عج) خوزستان ادامه داد: تلاش اهالی منطقه در کنار نیروهای سپاه و بسیج برای خدمت رسانی به آسیب دیدگان، ستودنی بود.
وی بیان کرد: پاکسازی مناطق سیل زده و همچنین عادی سازی شرایط زندگی مردم سیل زده توسط گروه های جهادی همچنان ادامه دارد و در هرنقطه ای که مردم نیازمند کمک باشند، سپاه حضوری فعال خواهد داشت.
سرهنگ حاجتی گفت: مردم در سیلاب اخیر با ایستادگی ،مقاومت ،اتحاد و همدلی کارنامه درخشانی را به ثبت رساندند که در تاریخ ماندگار خواهد شد.
منطقه عین 2 اهواز در پنج کیلومتری اهواز قرار داشته و به دلیل سیلاب اخیر بخش عمده ای از این منطقه دچار آب گرفتگی شد که سپاه ولیعصر(عج) خوزستان با کمک اهالی منطقه با نصب پمپ های فشارقوی از هفته گذشته تاکنون موفق شد به صورت کامل آب را تخلیه کند.
مرجع / ایرنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار