تاریخ انتشار: ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۷
کد خبر: ۱۸۲۸۶۱
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
  مدیرکل تعزیرات حکومتی خوزستان گفت: یک نمایندگی باتری خودرو در اهواز به دلیل انجام ندادن تعهدات ضمانتی خود در شعبه هفتم تعزیرات حکومتی محکوم به پرداخت 391میلیون ریال جریمه شد.
 رضا سعیدی افزود:در پی شکایتی مبنی بر انجام ندادن خدمات مناسب در دوران ضمانت از سوی یک نمایندگی باتری خودرو در اهواز ، رییس شعبه هفتم تعزیرات حکومتی اهواز پس از دریافت گزارش و استعلامات لازم و اخذ دفاعیات 2 طرف در این زمینه اقدام به صدور رای کرد.
وی گفت: شعبه هفتم تعزیرات حکومتی اهواز در این پرونده متهم را علاوه بر انجام خدمات لازم بر اساس ضمانت نامه در حق شاکی ، مبلغی بیش از 391 میلیون ریال جزای نقدی در حق دولت محکوم کرد.
وی ادامه داد: این رای توسط متهم مورد اعتراض واقع شد و رای در شعبه سوم تجدید نظر خوزستان مورد بررسی و رای شعبه هفتم تایید شد.
مدیر کل تعزیرات حکومتی خوزستان گفت: نمایندگی ها با توجه به ضمانت نامه های صادره کالا در دوران ضمانت موظف به انجام خدمات بوده و از هم شهروندان خواستاریم تا تخلفات در این زمینه را به سامانه 124 سازمان صمت یا سایت اینترنتی 135 تعزیرات حکومتی اطلاع دهند.
گفتنی است که افزایش بی رویه قیمت باتری خودرو در ماه های اخیر باعث افزایش اعتراضات شهروندان و به ویژه خودروهای مسافربری شده که پایبند نبودن برخی نمایندگی ها به خدمات پس از فروش، این اعتراضات را بیشتر کرده است.
مرجع / ایرنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار