تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۷
کد خبر: ۱۸۲۸۷۵
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
یک فعال فرهنگی و مذهبی استان خوزستان گفت: یکی از نکات بارز سیزدهمین نمایشگاه قرآن و عترت خوزستان افزایش حضور مؤسسات قرآنی و فرهنگی نسبت به سال‌های گذشته است.

  حجت‌الاسلام و المسلمین عباس بسی‌خاسته در حاشیه بازدید از سیزدهمین نمایشگاه قرآن و عترت خوزستان اظهار کرد: ماه مبارک رمضان یادآور خاطره خوبی است که در آن مردم پروانه‌وار دور شمع فروزان کتاب اندیشه و قلم جمع می‌شوند و سال‌ها است اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان این مشعل را فروزان نگه داشته است.
  
وی افزود: امسال هم توفیق شد نمایشگاه قرآن و عترت در روزهای آغازین ماه رمضان در شهر اهواز با حضور علاقه‌مندان، ناشران و موسسات فعال فرهنگی و قرآنی برگزار شود. 
  
بسی‌خاسته تصریح کرد: یکی از نکات بارز سیزدهمین نمایشگاه قرآن و عترت افزایش حضور موسسات قرآنی و فرهنگی نسبت به سال‌های گذشته است که نشان دهنده حمایت مسؤولان و وجود زمینه مناسب برای گسترش فعالیت‌های قرآنی و فرهنگی در جامعه است. همچنین نمایشگاه را از حالت یکنواختی خارج کرده است. 
  
او ادامه داد: یکی دیگر از نکات بارز این نمایشگاه فعالیت‌های خوبی است که در حوزه کودکان و نونهالان با استفاده از شیوه‌های هنری و جذب حداکثری صورت گرفته است. 
  
وی تاکید کرد: بنده از خانواده‌ها استدعا دارم این فرصت را غنیمت شمرده و به همراه فرزندان خود از این نمایشگاه دیدن کنند.
مرجع / ایسنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار