تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۰
کد خبر: ۱۸۲۹۰۷
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
فرماندار آبادان:
 معاون استاندار و فرماندار ویژه آبادان گفت: شهرداری آبادان با ممانعت از انتقال تجهیزات فاز2 پالایشگاه آبادان تخلف کرده و باید پاسخگو باشد.
 شهرداری آبادان به دلیل آنچه که طلب خود بابت عوارض عنوان کرده بامداد چهارشنبه از ورود تجهیزات سنگین نفتی به فاز 2 پالایشگاه آبادان جلوگیری کرد.
حسین حمیدپور شهردار آبادان مدعی است فاز 2 پالایشگاه 600 میلیارد ریال بابت عوارض به این شهرداری یدهکار است و بدهی خود را پرداخت نمی کند.
به گزارش ایرنا سیدزین العابدین موسوی روز چهارشنبه افزود: مسئولیت تکرار چنین رفتارهایی متوجه شهرداری است و شهرداری ناتوانی خود را در تامین حقوق کارکنان به گردن دستگاه های اجرایی نیندازد.
وی افزود: شهرداری آبادان علاوه بر محدوده شهر در حریم شهر هم مسئولیت های دارد که هیچگاه آنها را انجام نداده و در این زمینه تخلف کرده است.
موسوی در عین حال بر لزوم تسریع در پرداخت بدهی دستگاه های اجرایی ، شرکت ها و سازمان ها به شهرداری آبادان تاکید کرد و اظهار داشت:دستگاه های اجرایی موظف اند پس از اثبات مطالبات سریعا نسبت به برنامه ریزی و پرداخت بدهی خود به شهرداری اقدام کنند.
معاون استاندار و فرماندار ویژه آبادان اظهار داشت:کارکنان خدوم شهرداری نیازمند توجه جدی تر هستند و از شهردار انتظار می رود هرچه سریعتر برنامه زمانبندی برای تسویه مطالبات کارکنان خود را به فرمانداری آبادان اعلام کند.
عملیات اجرایی احداث فاز 2 پالایشگاه آبادان بهمن ماه سال 1395 آغاز شد.
با اجرای این پروژه واحدهای مدرن در پالایشگاه احداث می شود.
ارتقاء سطح کیفی محصولات به یورو 4 و 5 ، ارتقاء سطح زیست محیطی منطقه ، نوسازی و سوددهی پالایشگاه از دستاوردهای این پروژه بزرگ است.
مرجع / ایرنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار