تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۳
کد خبر: ۱۸۲۹۱۹
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
در هفته پایانی رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های ایران تیم نفت مسجدسلیمان در یک بازی خانگی به مصاف تیم ذوب آهن اصفهان می‌رود که امید زیادی دارد در این دیدار بقای خود در لیگ را تبیت کند.
در هفته سی‌ام رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های ایران تیم نفت مسجدسلیمان در یک بازی خانگی با تیم ذوب آهن اصفهان دیدار می‌کند.

این بازی روز ‌پنج‌شنبه 26 اردیبهشت‌ماه از ساعت 21:30 به میزبانی زردپوشان مسجدسلیمانی آغاز می‌شود و شاگردان فیروز کریمی در نفت مسجدسلیمان و شاگردان علیرضا منصوریان در تیم ذوب آهن اصفهان به مصاف هم می‌روند.

این دیدار در ورزشگاه شهید بهنام محمدی‌راد شهر نفتخیز مسجدسلیمان برگزار می‌شود که که زردپوشان مسجدسلیمانی از حضور پرشور و گسترده هواداران و طرفداران باتعصب خود بهره‌مند هستند.

مهدی سیدعلی با کمک‌ رضا سخندان و فرهاد مروجی کار قضاوت دیدار تیم نفت مسجدسلیمان و تیم ذوب آهن اصفهان را در در هفته سی‌ام رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های ایران به عهده دارد.

همچنین در این بازی روح‌الله شریفی و حسین زمانی کمک داوران اضافی هستند و از سوی فدراسیون فوتبال داور چهارم دیدار تیم نفت مسجدسلیمان و تیم ذوب آهن اصفهان نیز براتعلی مولوی معرفی شد.

ناظر داوری در بازی تیم نفت مسجدسلیمان و تیم ذوب آهن اصفهان را در هفته سی‌ام رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های ایران نیز حاتم بک‌پور است.

در آستانه این بازی از سوی سازمان لیگ فوتبال ایران اسامی محرومان هفته بیست‌ و نهم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور اعلام شد که نام هیچ کدام از بازیکنان تیم نفت مسجدسلیمان در بین این افراد نیست و فیروز کریمی بدون بازیکن محروم به مصاف تیم حریف می‌رود.

اما بنا بر اعلام سازمان لیگ فوتبال ایران تیم ذوب آهن اصفهان یک بازیکن محروم دارد که نمی تواند در بازی هفته سی‌ام مقابل نفت مسجدسلیمان به میدان برود.

بنابر این گزارش، حمید بوحمدان از تیم ذوب آهن اصفهان که سابقه بازی در نفت مسجدسلیمان را نیز در کارنامه ورزشی خود دارد بازیکن محروم هفته سی‌ام لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های ایران است و نمی‌تواند در این هفته بازی کند.

این بازی برای تیم نفت مسجدسلیمان خیلی حساس است زیرا تیر خلاصی خواهد بود تا بتواند در رقابت‌های فصل آینده لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور حضور داشته باشد چون فاصله چندانی با تیم سپیدرود رشت در جدول مسابقات ندارد.

نفت مسجدسلیمان در صورت برد در بازی مقابل تیم ذوب آهن اصفهان به صورت صد در صد در رقابت‌های فصل آینده لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور حضور خواهد داشت و بازی سپیدرود مقابل تیم استقلال هر نتیجه‌ای داشته باشد تاثیر در این مسئله ندارد.

اگر بازی نفت مسجدسلیمان مقابل تیم ذوب آهن اصفهان مساوی شود و تیم سپیدرود هم بتواند در بازی خارج از خانه خود مقابل آبی‌پوشان پایتخت امتیاز بگیرد و دیدار آنها نیز با تساوی پایان یابد که این مسئله بعید به نظر می‌رسد باز هم مسجدسلیمانی‌ها در لیگ باقی می‌مانند زیرا یک امتیاز بیشتر از شاگردان دست نشان دارند و جایگاهشان در جدول لیگ برتر نیز یک پله بالاتر است.

در صورتی که تیم‌های نفت مسجدسلیمان و سپدرود رشت در هفته سی‌ام رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های ایران مقابل حریفان خود بازی را واگذار کنند و شکست بخورند باز هم این مسجدسلیمانی‌های با غیرت هستند که فصل آینده لیگ حضور خواهند داشت زیرا باز هم یک امتیاز بیشتر از رشتی‌ها دارند.

تیم سپیدرود رشت فقط یک شانس برای بقا در رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های ایران دارد آن هم این است که بازی مقابل تیم استقلال که در ورزشگاه آزادی تهران برگزار می‌شود را با برد به پایان برساند و تیم نفت مسجدسلیمان هم در خانه مقابل تیم ذوب آهن اصفهان تن به شکست دهد که این موضوع خیلی دور از انتظار است زیرا آبی‌پوشان تهرانی نیز برای دریافت سهمیه آسیایی به امتیاز کامل این دیدار نیاز دارند و به راحتی تسلیم شاگردان نادر دست‌نشان نمی‌شوند.

تا پایان هفته بیست و نهم، تیم نفت مسجدسلیمان 22  امتیاز کسب کرده است و در رده چهاردهم جدول لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور جای دارد و تیم سپیدرود رشت نیز با 21 امتیاز جایگاه پانزدهم را به خود اختصاص داده است.

مرجع / تسنیم
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار