تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۸
کد خبر: ۱۸۳۵۸۷
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
  فرمانده سپاه ولیعصر (عج) خوزستان گفت: عملیات اجرایی احداث و تعمیر ۵۰۰ واحد مسکونی برای مددجویان کمیته امداد و بهزیستی در شهر الهایی با اولویت ساخت ۸۸ واحد مسکونی در منطقه بامدژ آغاز شد.

 سرتیپ پاسدار حسن شاهوارپور عصر شنبه در آیین آغاز عملیات اجرایی طرح جهاد همبستگی ملی، احداث و تعمیر منازل مددجویان خوزستان در منطقه بامدژ اهواز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: سپاه پاسداران به عنوان یکی از مجموعه های معین با اولویت ساخت منزل برای مددجویان کمیته امداد و بهزیستی فعالیت خود را آغاز کرده است.

وی افزود: عملیات اجرایی طرح همبستگی ملی در روستای حموله در منطقه بامدژ اهواز امروز آغاز شد و به همت گروه های جهادی احداث این منازل در سریع ترین زمان انجام می شود.
فرمانده سپاه ولیعصر خوزستان ادامه داد: گروه های جهادی از ابتدای ورود سیلاب به این منطقه با تمام ظرفیت به صورت شبانه روزی پای کار بودند و در بحث بازسازی و احداث این منازل نیز برای مددجویان کمیته امداد و بهزیستی با انگیزه بالا در صحنه حضور دارند.
وی بیان کرد: اگرچه توافقات برای احداث و تعمیر ۵۰۰ واحد مسکونی انجام شده اما اکنون در گام نخست، احداث ۸۸ واحد مسکونی در بامدژ در دستور کار قرار دارد.
سرتیپ پاسدار شاهوار پور گفت: یکی از اولویت های ما ساخت منازل با کیفیت و مقاوم با حداقل هزینه است که بی شک با مدیریت جهادی این امر محقق می شود.
وی ادامه داد: رضایت مددجویان برای ما از اهمیت بالایی برخوردار بوده و امید است ظرف مدت زمان مشخص بتوانیم این منازل را تحویل مددجویان دهیم.
فرمانده سپاه ولیعصر خوزستان گفت: ۸۸ واحد از ۵۰۰ واحد توافق شده در اولویت قرار گرفته و احداث باقی منازل نیز رفته رفت. آغاز می شود.

غلامحسین صدیق راد مدیر کل بهزیستی استان خوزستان نیز گفت: برای ساخت هر واحد مسکونی مبلغ ۴۰۰ میلیون ریال تسهیلات بانکی با تایید بنیاد مسکن و یکصد میلیون ریال کمک بلاعوض سازمان بهزیستی و همچنین یکصد میلیون ریال کمک بلاعوض از طرف بنیاد مسکن پرداخت و برای تعمیرات نیز ۵۰ میلیون ریال کمک بلاعوض دولت و بنیاد مسکن و یکصد میلیون ریال وام کم بهره توسط بنیاد مسکن پرداخت خواهد شد.
مرجع / ایرنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار