تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۰
کد خبر: ۱۸۳۵۹۴
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
هیات ورزش‌‌‌های بیماران خاص و پیوند اعضا خوزستان در ارزیابی عملکرد کشوری سال 97 در رده نخست قرار گرفت.
جمال فتاحی، دبیر هیات ورزش‌های بیماران خاص و پیوند اعضا استان در گفت و گو با ایسنا – منطقه خوزستان، اظهارکر: ارزیابی عملکرد هیات‌های استانی توسط فدراسیون انجام و اعلام شد و  خدا را شاکریم که توانستیم برای چهارمین سال متوالی عنوان هیات برتر کشور را به دست آوریم.

وی گفت: در ارزیابی عملکرد سالیانه هیات‌های استانی، خوزستان به همراه هیات استان اصفهان مشترکا به عنوان اول دست پیدا کرد و هیات‌های گلستان و مازندران نیز به ترتیب دوم و سوم شدند.

دبیر هیات ورزش‌های بیماران خاص و پیوند اعضا خوزستان افزود: در ارزیابی کشوری، هیات خوزستان در آیتم‌های برگزاری مسابقات و المپیادهای استانی، اعزام تیم‌های ورزشی به مسابقات کشوری،مربیان تحت پوشش استان، تعداد ورزشکاران سازمان‌یافته، میزبانی اردوی تیم‌ملی پیوند اعضا کشور، کسب بیش از 30 مدال رنگارنگ کشوری، منابع انسانی هیات، داشتن 22 هیات شهرستانی فعال، تمامی امتیازات کامل را کسب کرد.

وی با قدردانی از تمام کسانی که هیات استان را در این مسیر کمک داشتند، عنوان کرد: امیدوارم با همدلی و همراهمی تمام کسانی که بدون هیچ چشم‌داشتی به ما کمک می‌کنند، در سال 98 نیز بتوانیم برنامه‌های مدنظر را خوب پیش ببریم و همچنان در کشور حرف اول را بزنیم.
مرجع / ایرنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار