تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۸
کد خبر: ۱۸۳۶۱۲
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
 فرمانده جدید پایگاه دریابانی بندر ماهشهر گفت: آمار بالای قاچاق در بندر ماهشهر مسئولیت دریابانی در این شهرستان را دوچندان و مضاعف کرده است.

 سرهنگ اکبر راشدنیا روز یکشنبه در آئین معارفه خود با اشاره به آمار بالای قاچاق در آب‌های شهرستان بندر ماهشهر، افزود: این موضوع مسئولیت پایگاه دریابانی این شهرستان را دوچندان کرده و نیاز به توان، امکانات و تجهیزات بیشتری برای مقابله با این پدیده شوم می‌باشد.

وی با بیان اینکه امنیت یک مقوله چند وجهی است و تأمین آن نیازمند همکاری همه جانبه همه دستگاه‌ها و ادارات است افزود: یکی از شاخصه‌های مهم در تأمین امنیت، مبارزه با قاچاق کالا، سوخت، ارز و مواد مخدر است. موضوعی که در سالیان اخیر به ویژه در بحث سوخت و مواد مخدر با افزایش آمار آن مواجه بوده‌ایم.

فرمانده پایگاه دریابانی بندر ماهشهر گفت: شیوه و روش قاچاقچیان تغییر کرده و به سمت قاچاق از طریق دریا روی آورده‌اند. افزایش کشفیات سوخت و مواد مخدر توسط دریابانی بندر ماهشهر مؤید همین موضوع است.

راشدنیا با بیان اینکه دریابانی بندر ماهشهر تمام توان خود را برای مبارزه با قاچاق به کار خواهد بست، گفت: تمام امکانات و استعداد دریابانی بندر ماهشهر برای مبارزه با پدیده قاچاق بسیج می‌شود و در این راه تعامل با دیگر دستگاه‌ها نیز در دستور کار قرار دارد.

سرهنگ راشدنیا روز یکشنبه به عنوان فرمانده جدید پایگاه دریابانی بندر ماهشهر معرفی شد.

ماهشهر در فاصله ۱۲۰ کیلومتری اهواز مرکز استان خوزستان واقع است.

مرجع / ایرنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار