تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۴
کد خبر: ۱۸۳۶۴۵
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
دبیر شورای تبیین مواضع استان خوزستان با اشاره به کشف ۳۶۰۰۰ کولر قاچاق در این استان گفت: خواسته ما اجرای حکم قطعی دادگاه و همچنین جلوگیری از اعمال نفوذ برخی جهت تاخیر در روند رسیدگی به پرونده است.

مصطفی حیدری دبیر شورای تبیین مواضع استان خوزستان با اشاره به ماموریت مهم مطالبه‌گری دانشجویان گفت: سال ۹۷ تعداد ۳۶۰۰۰ کولر قاچاق کشف شد و پس از تشکیل دادگاه حکمی برای ضبط کالاهای کشف شده و همچنین جریمه ۱۵۰ میلیار تومانی شرکتی که اقدام به قاچاق کالا کرده بود، صادر شد.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شهید چمران ادامه داد:‌ در ادامه با دستور وزیر دادگستری یک مهلت ده روز به شرکت مذکور جهت ارائه مدارک جدید داده شد ولی حال با گذشت بیش از ۴۰ روز از این دستور هنوز حکم دادگاه به اجرا در نیامده است. 

وی اضافه کرد: از زمان کشف کالاهای قاچاق فعالین عدالتخواه و دانشجویان بسیجی در هر جایی که بنا بود با فشار وارد کردن به دادگاه تعزیرات حکومتی مانع برقراری عدالت شوند ایستادگی کردند، از جمله این کار ها می‌توان به حضور در نماز جمعه و برگزاری تحصن‌ جهت پیگیری این مسائل اشاره کرد.

حیدری یادآور شد: خواسته ما اجرای حکم قطعی دادگاه و همچنین جلوگیری از اعمال نفوذ برخی جهت تاخیر در روند رسیدگی به پرونده است.

مرجع / فـارس
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار