تاریخ انتشار: ۲۹ تير ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۲
کد خبر: ۱۸۴۶۶۲
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
 فرمانده انتظامی اهواز از دستگیری ۶۴ سارق حرفه‌ای و سابقه‌دار با ۷۲ فقره انواع سرقت ظرف ۴۸ ساعت گذشته در این شهرستان خبر داد.

محسن دالوند  اظهار کرد: در راستای ارتقای امنیت اجتماعی، طرح پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز با هدف برخورد قاطعانه با سارقان حرفه‌ای و سابقه‌دار، فروشندگان موادمخدر و دارندگان سلاح‌های غیرمجاز به مدت ۴۸ ساعت در شهرستان اهواز به مرحله اجرا درآمد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: مأموران انتظامی با تلاش مضاعف و اقدامات تخصصی و اطلاعاتی ۶۴ سارق حرفه‌ای و سابقه‌دار را شناسایی و پس از هماهنگی با مرجع قضایی در چند عملیات ضربتی و هماهنگ در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

سرهنگ دالوند بیان کرد: مأموران انتظامی در راستای اجرای این طرح ۱۹۳ گرم انواع مواد مخدر تعداد این اموال سرقتی سه قبضه سلاح شکاری و ۱ قبضه سلاح جنگی غیرمجاز کشف شد.

وی افزود: متهمان دستگیر شده در تحقیقات پلیس به ۷۲ فقره انواع سرقت، سه فقره تیراندازی غیرمجاز در سطح شهرستان اهواز اعتراف و پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان اهواز با بیان اینکه در این راستا ۱۷ معتاد متجاهر نیز دستگیر و به مراکز ترک اعتیاد تحویل داده شدند، تاکید کرد: نیروی انتظامی به صورت شبانه روزی با سارقان و مخلان امنیت و آرامش به شدت برخورد می‌کند و اجازه جولان به آنها نخواهد داد.

مرجع / مـهـر
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار