تاریخ انتشار: ۳۰ تير ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۹
کد خبر: ۱۸۴۶۷۳
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
مدیر درمان سازمان تامین اجتماعی خوزستان مطالبات این سازمان از دستگاه ها و موسسه های دولتی مستقر در خوزستان را ۴۸ هزار میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: وقتی حق بیمه به سازمان تامین اجتماعی پرداخت نشود این سازمان نیز نمی تواند بدهی خود را به موسسه های طرف قرار داد پرداخت کند.

 صادق جلیلی شنبه در نشست بررسی مسائل و مشکلات سازمان تامین اجتماعی در فرمانداری آبادان افزود: اگر یک پنجم مطالبات سازمان تأمین اجتماعی خوزستان از دستگاه‌های دولتی دریافت شود کل بدهی‌ها این سازمان به بیمارستان ها و مراکز درمانی به صفر می‌رسد.

مدیر درمان سازمان تأمین اجتماعی خوزستان لغو قرارداد فی مابین سازمان تامین اجتماعی و بیمارستان نفت آبادان را یکی دیگر از مشکلات سازمان تامین اجتماعی عنوان کرد و گفت: بیمارستان نفت آبادان به صورت یک طرفه با این سازمان لغو قرارداد کرده که در این اقدام هیچ منطقی دیده نشده است.

وی ادامه داد: این انتظار داشتیم که آخرین دستگاه‌ی که با سازمان تامین اجتماعی لغو قرارداد کند بیمارستان نفت باشد این درحالی است که اولین بیمارستانی که در استان خوزستان با سازمان تامین اجتماعی لغو قرار کرده بیمارستان نفت آبادان می باشد.

جلیلی با اشاره به خدمات سازمان تأمین اجتماعی در آبادان گفت: تمام خدمات تخصصی و فوق تخصصی در بیمارستان تأمین اجتماعی آبادان انجام می‌شود و قطعاً یکسری مشکلات همچون کمبود پزشک متخصص گریبان گیر کل استان خوزستان چه بخش دانشگاهی و چه تامین اجتماعی شده است.

معاون استاندار و فرماندار ویژه آبادان به مشکلات بیمارستان تامین اجتماعی ۱۷ شهریور آبادان اشاره کرد و گفت: بیشترین مطالبه مردم آبادان شبانه روزی شدن داروخانه این بیمارستان است.

زین العابدین موسوی اظهار داشت: این بیمارستان با توجه به اینکه در منطقه محروم قرار دارد و بیشترین مراجعه کنندگان آن قشر ضعیف هستند لازم است برای شبانه روزی شدن داروخانه آن اقدام شود.

وی با بیان اینکه لغو قرارداد بیمارستان نفت آبادان با سازمان تأمین اجتماعی پی گیری می‌شود، گفت: شهرهای آبادان و خرمشهر به دلیل قرار گرفتن در محدوده منطقه آزاد اروند در برخی موارد از قوانین سرزمین اصلی پیروی نمی‌کنند اما باید با فرمانداری‌ها هماهنگی‌های لازم را داشته باشند.

حدود ۲ میلیون و ۸۵۰ نفر زیر پوشش سازمان تأمین اجتماعی خوزستان قرار دارند.

مرجع / ایرنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار