تاریخ انتشار: ۳۱ تير ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۰
کد خبر: ۱۸۴۷۸۲
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
 با حضور معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان، سرپرست اداره‌کل آموزش و پرورش استان و همچنین مدیرکل نوسازی استان، کلنگ مجتمع آموزشی ۲۴ کلاسه دخترانه اهواز با اعتباری بالغ بر ۲۵۰ میلیارد ریال به زمین زده شد.

پیش از ظهر امروز (۳۱ تیرماه) آیین کلنگ زنی مجتمع آموزشی ۲۴ کلاسه دخترانه اهواز با حضور حسین زاده، معاون سیاسی اجتماعی استان، رفیعی، سرپرست اداره کل آموزش و پرورش استان و قربانی، مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان برگزار شد.

این مجتمع آموزشی ۲۴ کلاسه با اختصاص ۲۵۰ میلیارد ریال اعتبار و در زمینی به مساحت شش هزار و ۸۵۰ مترمربع، در اهواز ساخته خواهد شد. ۱۴۰ میلیارد ریال از اعتبار ساخت این مجتمع توسط هلدینگ اقتصادی عظام و همچنین ۱۱۰ میلیارد ریال از این اعتبار توسط اداره‌کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان تامین خواهد شد.

به گزارش ایسنا، علی قربانی مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان نیز در این آیین، از پایان ۲۲۰ پروژه در قالب ۱۲۰۰ کلاس درس در خوزستان تا قبل از مهرماه ۹۸، اختصاص یک هزار و ۸۰۰ میلیارد ریال اعتبار استانی جهت نوسازی مدارس خوزستان و همچنین کمک ۷۰۰ میلیارد ریالی خیرین مدرسه ساز کشور به نوسازی مدارس استان خبر داد.
 
وی اظهار کرد: اداره‌کل نوسازی مدارس  خوزستان با اختصاص یک هزار و ۸۰۰ میلیارد ریال اعتبار، رتبه اول کشور را در شاخص اعتبارات استانی نوسازی مدارس به خود اختصاص داده است.
مرجع / ایسنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار