تاریخ انتشار: ۳۱ تير ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۱
کد خبر: ۱۸۴۷۸۵
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
ایمان مبعلی که از فصل گذشته مربیگری را آغاز کرده و امسال نیز در کادرفنی فولاد خوزستان جای داشت، تصمیم به انصراف از ادامه حضور در این تیم گرفت.  ایمان مبعلی که از فصل گذشته مربیگری را آغاز کرده و امسال نیز در کادرفنی فولاد خوزستان جای داشت، تصمیم به انصراف از ادامه حضور در این تیم گرفت.

بر این اساس مبعلی در اردوی تهران تیم فولاد خوزستان، به سرمربی و مدیرعامل باشگاه اعلام کرده که نمی‌تواند در فصل جاری تیم محبوبش را همراهی کند و برای این تیم آرزوی موفقیت کرده است.

این جدایی چند روز پیش صورت گرفته و دلیل دقیق آن هنوز مشخص نشده اما مبعلی ترجیح داده این موضوع در سکوت رسانه‌ای اتفاق بیفتد تا  در این برهه زمانی تیم فولاد دچار حاشیه نشود.

گفتنی است در حال حاضر حمیدرضا رجبی و مهدی هاشمی‌نسب دستیاران اصلی نکونام در کادرفنی فولاد هستند.

ورزشکار خوزستانی در پیکارهای قهرمانی آسیا و اقیانوسیه 2019 جوانان با حریفان خود رقابت می‌کند.

حبیب‌الله فضل‌الله‌پور، رییس هیات جودو استان اظهارکرد: رقابت های جودو قهرمانی آسیا و اقیانوسیه به میزبانی چین تایپه، در رده سنی نوجوانان از پنجم مرداد ماه به مدت دو روز و در رده سنی جوانان هفتم و هشتم مرداد برگزار می‌شود.

وی بیان کرد:  در این مسابقات مصطفی ریاحی فر در وزن 60 کیلوگرم از خوزستان، تیم‌ملی جوانان را همراهی دارد که امیدوارم با توجه به آمادگی خوب این جودوکار خوزستانی بتواند مبارزات قابل قبولی را به نمایش بگذارد.

رییس هیات جودو خوزستان گفت: باتوجه به اقدامات و برنامه‌های خوب هیات برای رده سنی پایه، به موفقیت هرچه بیشتر ورزشکاران استان در تیم‌های ملی پایه امیدوار و خوشبین هستیم.
مرجع / فـارس
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار