تاریخ انتشار: ۰۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۱۰
کد خبر: ۱۸۴۸۶۷
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
  فرمانده انتظامی استان خوزستان از کشف یک محموله لوازم خانگی قاچاق به ارزش ۲۱ میلیارد و ۹۵۰ میلیون ریال در در شهرستان هندیجان خبر داد.

سردار "حیدر عباس زاده" با بیان این خبر اظهارداشت: در راستای مبارزه با قاچاق کالا و ارز و تشدید برخورد با قاچاقچیان، ماموران پلیس آگاهی با همکاری پلیس پیشگیری شهرستان هندیجان با رصد و کنترل دقیق خودروهای عبوری یکدستگاه تریلر کشنده حامل کالای قاچاق را شناسایی و متوقف کردند.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: ماموران پلیس در بازرسی از خودروی توقیف شده ۱۰۹ دستگاه ظرفشویی، ۶۳۰ دستگاه چای ساز، ۱۵ دستگاه لباسشویی، ۳۰ دستگاه مایکروفر و پنج دستگاه یخچال دستگاه فاقد هرگونه مدارک گمرکی کشف کردند.

سردار عباس زاده اذعان کرد: کارشناسان ارزش ریالی کالای قاچاق کشف شده را بالغ بر ۲۱ میلیارد و ۹۵۰ میلیون ریال برآورد کردند.

فرمانده انتظامی استان خوزستان با بیان اینکه در این راستا یک نفر قاچاقچی دستگیر و تحویل مرجع قضایی داده شده، خاطرنشان کرد: سودجویان و مخلان اقتصاد داخلی کشور بدانند نیروی انتظامی با اشراف اطلاعاتی و کنترل تحرکات با هرگونه فعالیت سودجویان برابر قانون برخورد خواهد کرد.

مرجع / ایرنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار