تاریخ انتشار: ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۱
کد خبر: ۱۸۴۸۸۷
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
شهردار اهواز گفت: در هفدهمین روز از نخستین گام آسفالت محله به محله شهر اهواز، این پروژه به کوی فرهنگیان و جواهری در منطقه سه رسید. موسی شاعری شهردار اهواز صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اهواز اظهار داشت:همزمان با کار اکیپ های آسفالت در زیتون کارمندی، ملی راه، بهزادشهر، پیروزی، عملیات تراش و آسفالت در محلات کوی فرهنگیان 2 و جواهری نیز آغاز شد.

وی با اشاره به میزان آسفالت انجام شده در این طرح گفت: به همت همکاران در حوزه معاونت فنی عمرانی، سازمان عمران شهری و شهرداری منطقه سه در نخستین گام پروژه در مدت 16روز، حدود 78 هزار مترمربع عملیات آسفالت معادل 65 درصد انجام شد و رضایتمندی شهروندان را در پی داشت.

شهردار اهواز در خصوص وضعیت فعلی این پروژه اذعان کرد: اکنون اکیپ های آسفالت در معابر کوی جواهری شامل خیابان شهید وزیری و شهید منجزی و بلوار اصلی شهید عباسپور حدفاصل پاسداران بسمت فاز ۴ کوی ملت در حال انجام عملیات تراش و آسفالت هستند.

شاعری ادامه داد: همچنین اکیپ دیگر در خیابان اصلی فرهنگیان ۲ در حال اجرای لایه رگلاژ و روکش کامل هستند.
وی در پایان گفت: از اهالی محلات مذکور که با صبر و همکاریشان ما در انجام این خدمت یاری می کنند، قدردانی می کنم و امیدوارم بزودی این عملیات طبق برنامه زمان بندی به پایان برسد.

مرجع / فـارس
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار