تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۱
کد خبر: ۱۸۵۶۶۳
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
 
آزمون استخدامي آتش‌نشاني‌ شهرداري‌هاي استان خوزستان همزمان با كل كشور امروز برگزار شد.

  سيدعليرضا علوي، رييس سازمان جهاد دانشگاهي خوزستان با اعلام اين خبر گفت: آزمون استخدامي آتش‌نشاني‌ شهرداري‌هاي كل كشور امروز به صورت همزمان در استان‌هاي كشور برگزار شد و در استان خوزستان نيز 6 هزار و 333 داوطلب استخدام در آتش‌نشاني، براي شركت در اين آزمون ثبت‌نام كردند.

وي افزود: در استان خوزستان آزمون در دو شهر اهواز و دزفول برگزار شد؛ به اين ترتيب كه از مجموع شركت‌كنندگان، 983 نفر در حوزه آزمون دزفول و 5 هزار و 350 داوطلب در حوزه‌هاي آزمون اهواز حضور یافتند. در اهواز نيز با توجه به تعداد بالاي شركت‌كنندگان، دو حوزه شامل مجتمع آموزش عالي جهاد دانشگاهي خوزستان و مجتمع فني و حرفه‌اي شهيد چمران براي برگزاري آزمون در نظر گرفته شدند.

علوي با اشاره به تجربه جهاد دانشگاهي خوزستان در برگزاري آزمون، تاكيد كرد: جهاد دانشگاهي در چندين سال اخير آزمون‌هاي متعدد از جمله آزمون‌هاي دانشگاهي و استخدامي را برگزار كرده است و بارها نيز به عنوان مركز آزمون برتر انتخاب شده است، به همين دليل تيم اجرايي آزمون در اين مجموعه تجربه خوبي در برگزاري دارند و به همين دليل همه هماهنگي‌هاي لازم براي برگزاري منظم و دقيق آزمون استخدامي آتش‌نشاني از چند ماه قبل پيش‌بيني شده است.
مرجع / ایسنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار