تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۸
کد خبر: ۱۸۵۸۰۷
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
 رییس دانشکده علوم پزشکی شوشتر گفت: ۲رشته تحصیلی به دانشکده علوم پزشکی شوشتر اضافه شده و این رشته ها از مهر امسال دانشجو می پذیرند.

فرهاد ابول نژادیان بیان کرد: این رشته ها شامل مهندسی بهداشت حرفه ای و ایمنی کار و تکنولوژی پرتو شناسی (رادیولوژی) است که در دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری سال ۹۸ گنجانده شده است.

وی افزود: از دانش آموزان بومی منطقه و خانواده های آنان انتظار می رود که با توجه به اولویت پذیرش افراد بومی، درکنار سایر انتخاب ها، این رشته ها را نیز انتخاب و مد نظر داشته باشند.

رییس دانشکده علوم پزشکی شوشتر گفت:توسعه حوزه آموزش، تحقیقات و دانشجویی فرهنگی دانشکده علوم پزشکی شوشتر در کنار رشد و توسعه در بخش بهداشت، درمان، غذا و دارو و فوریت های پزشکی از اولویت های ما در سال ۹۷ بود و کسب مجوز پذیرش دانشجو در این ۲ رشته از جمله این اقدامات بود.

وی ادامه داد: رشد و توسعه زیرساخت ها، فضای فیزیکی و نیروی انسانی در معاونت آموزش، تحقیقات و فرهنگی دانشجویی در کنار سایر معاونت ها ادامه خواهد داشت.

دانشکده علوم پزشکی شوشتر وابسته به وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی که پیش از این در ۶ رشته تحصیلی دانشجو می پذیرفت اما از مهر امسال در هشت رشته دانشجو می پذیرد.

مرجع / ایرنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار