تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۷
کد خبر: ۱۸۵۸۱۱
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
 رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: ۷۰۰ واحد مسکونی نوساز و یک هزار و ۲۰۰ واحد مسکونی تعمیری تا پایان امسال به مددجویان کمیته امداد استان خوزستان تحویل داده می شود .

سیدمرتضی بختیاری در حاشیه دیدار با آیت الله موسوی جزایری زعیم حوزه های  علمیه خوزستان با تشریح سفر خود به استان خوزستان اظهار داشت:در بازدید از مناطق سیل‌زده استان خوزستان مسائل و مشکلات مردم آسیب دیده  همچنین روند تعمیر و احداث منازل آسیب دیده مناطق سیل زده بررسی شد.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: در حال حاضر تعداد قابل توجهی از گروه‌های جهادی متشکل از جوانان انقلابی و ولایتمدار در مناطق سیل زده خوزستان مشغول فعالیت هستند و روز به روز شاهد پیشرفت خوبی در زمینه اجرای طرح های عمرانی در این استان هستیم .

وی بیان کرد: در حال حاضر اقدامات خوبی در شهرستان دشت آزادگان در راستای جبران خسارت ناشی از سیل صورت گرفته و امید است بتوانیم تا پایان سال به تعهدات خود در زمینه خدمت به مردم سیل زده به صورت کامل عمل کنیم.

بختیاری اظهار داشت : در بازدید از منطقه دشت آزادگان چهار منزل مسکونی که آماده بودند به صورت نمادین به خانوارهای سیل زده تحویل شدند و عملیات تعمیر بخش قابل توجهی از منازل آسیب دیده نیز تا پایان شهریور ماه به پایان می رسد.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) نشست با مدیران کمیته امداد استان در زمینه اجرای سیاست های کلان کمیته امداد را از دیگر برنامه های خود برشمرد و گفت:امید است بتوانیم در ۶ ماهه دوم امسال خدمات ارزنده ای به مددجویان تحت پوشش بخصوص سیل زدگان استان ارائه کنیم.

وی همچنین با ابراز رضایت از عملکرد کمیته امداد استان خوزستان گفت: کمیته امداد خوزستان در زمینه حمایت از مردم سیل زده استان و زلزله زده مسجدسلیمان  اقدامات خوبی در ماه‌های گذشته در دستور کار داشته و به خوبی ماموریت های خود را انجام داده و امید است در ادامه نیز شاهد تلاش مضاعف این مجموعه باشیم.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) روز دوشنبه پس از بازدید از مناطق سیل زده خوزستان به خصوص شهرستان دشت آزادگان در نشست با مدیران کمیته امداد استان سیاست‌های این مجموعه را ارائه کرد.

مرجع / ایرنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار