تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۵
کد خبر: ۱۸۵۸۱۵
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
نماینده مردم رامشیر و رامهرمز گفت: زیرساخت‌های شهرک صنعتی رامشیر برای جذب سرمایه گذار فراهم شده است و سرمایه گذاران می‌توانند در شهرک صنعتی رامشیر سرمایه گذاری کنند.
 اقبال محمدیان اظهار داشت: طی  مدت 3 سال اخیر اعتباراتی  از دولت در حوضه آب برای شهرستان‌های رامشیر و رامهرمز اخذشده است.

وی با بیان اینکه اعتباری بالغ بر 50 میلیارد تومان برای تامین آب شُرب رامشیر و روستاهای این شهرستان در دستور کار گرفته شده است، گفت: با توجه به زیرساخت‌های شهرستان‌های رامشیر و رامهرمز ، 23 کیلومتر اصلاح شبکه  آب شرب شهرستان رامشیر در حال تکمیل است و تا پایان سال آینده اصلاح شبکه آب شهرستان رامشیر به پایان می‌رسد.

نماینده رامشیر و رامهرمز در مجلس شورای اسلامی  با اشاره به بهره برداری مخازن آب در شهرستان های رامشیر و رامهرمز افزود:‌ دو مخرن آب با ظرفیت 8هزار متر مکعب در شهرستان رامشیر در حال بهره برداری است و مخزن آب شهرستان رامهرمز نیز بهره برداری آن تکمیل شده اما وارد مدار نشده است.

وی با اشاره به راه اندازی شهرک صنعتی شهرستان رامشیر تصریح کرد: اکنون زیرساخت و آب شهرک صنعتی شهرستان رامشیر آماده شده  و سیلوی 15 هزارتنی نیز جزو پروژه‌های فعال این شهرک صنعتی در حال احداث است.

محمدیان گفت: زیرساخت شهرک صنعتی رامشیر برای جذب سرمایه گذار فراهم شده است و اکنون پروژه‌های فعالی در این شهرک صنعتی مشغول به کار هستند و سرمایه گذاران می‌توانند در شهرک صنعتی رامشیر سرمایه گذاری کنند.

مرجع / تسنیم
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار