تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۵
کد خبر: ۱۸۵۸۱۶
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
دادستان بهبهان گفت: افزایش قیمت فقط با مجوز کارگروه تنظیم بازار استان امکان پذیر است و در غیر این‌صورت هیچ بهانه‌ای برای افزایش سرخود امکان ندارد.
مرغ در شهرستان بهبهان چند روزی است که دست‌ خوش کشمش‌های اختلاف قیمت بازاریان و دولتی‌ها شده است که هر دو طیف برای افزایش و کاهش قیمت دلایلی دارند.

امروز بازار بهبهان شاهد کمبود و نبود مرغ بود که شهروندان را در روز عید به تکاپو انداخت تا با قیمت‌های واهی آن را خریداری کرده و یا از مرغ منجمد استفاده کنند.

دولتی‌ها با بازاریان راه بیایند!

یکی از مرغ فروشان شهر بهبهان اظهار داشت: هم‌اکنون مرع منجمد با قیمت 14500 توزیع می‌شود و قیمت مرغ کشتار روز 13700 تومان اعلام شده است که مرغداری‌ها حاضر به عرضه با این قیمت نیستند.

وی افزود: اگر کارگروه اجازه دهد مرغ کشتار روز از مرغداری 13700 و به قیمت 14000 تومان به دست مصرف کننده برسد مطمنا این کمبود برطرف می‌شود.

افزایش قیمت ممنوع است!

روح‌اله زندی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بهبهان بیان کرد: بر اساس بخشنامه ستاد تنظیم بازار استان باید مرغ کشتارروز با قیمت 13700 تومان به دست مصرف کننده برسد و هیچ افزایش قیمتی نداریم.

دادستان شهرستان بهبهان گفت: قیمت 13700 از هفته پیش تا هفته جاری است و بر اساس بخشنامه از هفته آتی با قیمت مصوب 12700 عرضه و شاهد کاهش قیمت کنونی هستیم.

زندی تصریح کرد: مردم نگران نباشند چون بر اساس رایزنی انجام شده که  مرغ فروشی‌ در شهر با قیمت مصوب مرغ را بدست مردم می‌رساند البته در صورت اطلاع از عدم توزیع مرغ از سوی مرغداری‌ها برخورد قانونی می‌شود.


مرجع / تسنیم
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار