تاریخ انتشار: ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۹
کد خبر: ۱۸۶۰۵۱
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
  فرمانده قرارگاه جاویدالاثر شهید متوسلیان گفت: اگرچه تعامل خوبی بین سپاه و بنیاد مسکن به منظور احداث و تعمیر منازل خسارت دیده دشت آزادگان وجود دارد اما بوروکراسی اداری مانع شتاب گرفتن روند کار است.

  سرهنگ پاسدار روح الله قسام باشی روز یکشنبه در حاشیه اهدای ۷۲ سرویس جهیزیه به زوج های جوان در شهرستان دشت آزادگان در جمع خبرنگاران اظهار داشت : یکی از اقدامات موثر پس از سیل خوزستان و به ویژه در منطقه دشت آزادگان شناسایی منازل آسیب دیده بود که توسط بنیاد مسکن انجام شد و پس از آن نیروهای قرارگاه شهید متوسلیان برای تعمیر و بازسازی این منازل در مناطق سیل زده مستقر شدند .

وی افزود: شناسایی خانواده های نیازمند و خسارت دیده نیز در دستور کار این قرارگاه قرار گرفت که در همان روزهای ابتدایی این منازل شناسایی و برنامه های بازسازی وارد فاز عملیاتی شد .

فرمانده قرارگاه شهید متوسلیان گفت: ۶۲۰ واحد تعمیری و احداثی در این منطقه شناسایی شد که ۱۸۰ واحد احداثی و باقی آن تعمیری است .

وی بیان کرد : از ۱۸۰ واحد احداثی ۵۰ واحد به خیران استان تهران واگذار شد که اقدامات لازم به منظور احداث و تعمیر در دستور کار قرار گرفته است.

سرهنگ پاسدار قسام باشی اظهار داشت : مجموعه سپاه تهران در منطقه مستقر شده که در ۲۵ روستا منازل خسارت دیده احداث و در ۲۵ روستا نیز عملیات تعمیری انجام می شود .

وی گفت: همچنین حدود ۷۰ واحد در شهرستان هویزه شامل ۱۰ واحد احداثی و ۶۰ واحد تعمیری بر عهده سپاه تهران است که اقدامات لازم از هفته های گذشته آغاز شده است .

فرمانده قرارگاه شهید متوسلیان گفت: در حال حاضر تعامل خوبی با دستگاه های دولتی داریم اما متاسفانه بروکراسی اداری روند کندی دارد و انتظار می رود هرچه سریعتر تسهیلات لازم و تعهد شده به خسارت دیدگان پرداخت شود تا احداث و تعمیر منازل سرعت بیشتری بگیرد .

وی ادامه داد: اگر تعامل بیشتری در این زمینه صورت گیرد می‌توانیم تا پایان شهریور ماه منازل تعمیر شده را به خانواده ها تحویل دهیم .
مرجع / ایرنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار