تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۴
کد خبر: ۱۸۶۰۸۶
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
 مدیر درمان تامین اجتماعی استان خوزستان گفت: برای ساخت بیمارستان تامین اجتماعی شهرستان دزفول تاکنون یکهزار و ۱۰۰ میلیارد ریال هزینه شده‌است.

  صادق جلیلی روز دوشنبه در جریان بازدید از آخرین مراحل تکمیل بیمارستان تامین اجتماعی دزفول افزود: بیمارستان تامین اجتماعی از جمله طرح‌های عام المنفعه ای است که بهره برداران آن کارگران، بازنشستگان و مستمری بگیرانی هستند که با حداقل‌ها زندگی می‌کنند که هر روز تاخیر در بهره برداری از این بیمارستان ظلم در حق آنهاست.

وی خواستار تسریع در اجرای شبکه آب، فاضلاب، محوطه سازی و گاز بیمارستان تامین اجتماعی دزفول شد و گفت:سازمان تامین اجتماعی از وضعیت مالی مناسبی برخوردار نیست که یکی از دلایل آن عدم همکاری سازمان‌ها و ارگان‌ها در پرداخت بدهی خود به این سازمان است.

جلیلی ابراز امیدواری کرد با همکاری ادارات و بهره برداری از این بیمارستان بخشی از مشکلات بیمه شدگان شمال خوزستان برطرف شود.

وی پیشرفت فیزیکی بیمارستان در دست ساخت تامین اجتماعی دزفول را ۹۳ درصد دانست و گفت:تجهیزات این بیمارستان در حال خریداری است که با تکمیل ساختمان نسبت به نصب تجهیزات اقدام می‌شود.

سازمان‌ها و شرکت‌های خوزستان ۴۰ هزار میلیارد ریال به تامین اجتماعی بدهکاراند

مدیر درمان تامین اجتماعی استان خوزستان در ادامه گفت:کارخانجات، سازمان‌ها، ادارات و ارگان‌های مستقر در استان خوزستان افزون بر ۴۰ هزار میلیارد ریال بدهی به تامین اجتماعی دارند که برای پرداخت این میزان بدهی باید اقدام کنند.

۶۰ درصد جمعیت خوزستان زیرپوشش بیمه تامین اجتماعی هستند

مدیر درمان تامین اجتماعی استان خوزستان گفت: حدود ۲ میلیون و ۹۰۰ هزار نفر از خدمات تامین اجتماعی در استان خوزستان بهره مند هستند که حدود ۶۰ درصد جمعیت استان خوزستان را شامل می‌شوند.

عباس پاپی زاده نماینده مردم دزفول نیز در جریان این بازدید گفت: در حال حاضر پیگیر تامین تجهیزات برای بیمارستان تامین اجتماعی دزفول هستیم وامیدواریم با همکاری ادارات و دستگاه‌های اجرایی این شهرستان و حل مشکل آب و برق تا یکماه آینده تجهیزات آن تامین و این بیمارستان در اختیار شهروندان و افراد زیر پوشش بیمه تامین اجتماعی قرار گیرد.

جمال الدین برفر مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان دزفول نیز گفت: آمادگی لازم برای تامین اشتراک آب دائم این بیمارستان را داریم و مراحل اداری این کار در حال انجام است.

بیمارستان تامین اجتماعی دزفول هشتمین بیمارستان تامین اجتماعی استان خوزستان است.این بیمارستان ۹۶ تخت خوابی است که در چهار طبقه ساخته شده و  در آن بخش‌های  بستری، فیزیوتراپی، آزمایشگاه و دیگر امکانات درمانی پیش بینی شده است.

مرجع / ایرنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار