تاریخ انتشار: ۰۲ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۱
کد خبر: ۱۸۶۲۳۰
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره

معاون خدمات شهری شهرداری اهواز با اشاره به مراحل پاکسازی جاده‌های ساحلی اهواز پس از سیلاب، از احیای مجدد فضای سبز سواحل اهواز در  فصل پاییز خبر داد.

علیرضا عالیپور در خصوص پاکسازی چند مرحله‌ای جاده‌های ساحلی پس از سیلاب اظهار کرد: با توجه به اینکه در زمان سیلاب، مسیرهای زیرگذر برخی پل‌های اهواز دچار آبگرفتگی شدند، در مرحله نخست جهت بازگشایی جاده‌های ساحلی اقدامات عمرانی وسیعی انجام و مجددا قسمت‌های وسیعی از زیرسازی آسفالت تکرار شد.

وی افزود: در گام دوم، پاکسازی معابر پارک‌ها، راهروها و پیاده‌روهای جاده‌های ساحلی از رسوب انجام شد.

معاون خدمات شهری شهرداری اهواز با بیان اینکه مرحله بعدی پاکسازی جاده‌های ساحلی، بازسازی فضای سبز خواهد بود، گفت: با توجه به اینکه اساسا فضای سبز ساحلی اهواز در سیلاب از بین رفته است، بازسازی آن کاری زمان‌بر است و ابتدا باید ایستگاه‌های پمپاژ راه‌اندازی شوند. در این مدت همه ایستگاه‌های پمپاژ احیا شدند و امیدواریم مرحله آخر بازسازی پارک‌ها در فصل کشت پاییز انجام شود تا فضای سبز سواحل اهواز احیای مجدد شوند.

عالیپور در خصوص وجود رسوب و لای در برخی نقاط ساحلی، بیان کرد: در ساحلی شرقی به صورت نقطه‌ای رسوب و لای وجود دارد که رسوب موجود در برخی از این نقاط ناشی از عملیات عمرانی است که پاکسازی این نقاط نیز در دستور کار است.
مرجع / ایسنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار