تاریخ انتشار: ۱۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۹
کد خبر: ۱۸۶۹۰۲
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
با حضور رئیس کل جدید دادگستری خوزستان؛
اولین جلسه شورای معاونین دادگستری استان خوزستان به ریاست حجت الاسلام و المسلمین دکتر صادق مرادی صبح امروز برگزار شد.
به گزارش خوزنیوز و به نقل از  روابط عمومی دادگستری خوزستان، در ابتدای این جلسه که با حضور کلیه اعضای شورای معاونین برگزار شد، رئیس کل دادگستری استان خوزستان طی سخنانی با تقدیر و تشکر از عملکرد رئیس محترم قوه قضائیه حضرت آیت الله رئیسی در مبارزه با فساد، حضور معظم له در رأس دستگاه قضائی را یکی از ابتکارات داهیانه مقام معظم رهبری بر شمرد و این انتصاب شایسته را موجب دلگرمی در میان مردم شریف ایران اسلامی دانست.
حجت الاسلام والمسلمین دکتر مرادی در ادامه اظهار امیدواری کرد که با اجرای برنامه های تحولی دستگاه قضائی، بتواند به بهترین سبک و روش به نظام اسلامی و مردم شریف ایران اسلامی خدمت نماید.
وی افزود: در جلساتی که در محضر رئیس محترم قوه قضائیه بودیم، ایشان در خصوص احقاق حقوق عامه، اصلاحات درون قوه قضائیه، مبارزه قاطعانه با فساد و همچنین تحول در دستگاه قضائی تأکیدات ویژه ای داشتند و راهکارهای عالمانه ای نیز در این خصوص بیان نمودند.  
رئیس کل دادگستری استان خوزستان تصریح کرد: قوه قضائیه باید با بدنه مردم ارتباط داشته باشد و این ارتباط موجب می شود که مردم دستگاه قضائی را از خود جدا ندانسته و با این قوه همکاری های تنگاتنگ داشته باشند.
حجت الاسلام والمسلمین دکتر مرادی اظهار داشت: دادگستری استان خوزستان با همه وجود و با به کارگیری همه امکانات خود و ظرفیت های موجود و دارا بودن مدیران و قضات ارزشمند و کارکنان شریف، با فساد در همه ابعاد آن از جمله مفاسد اقتصادی مبارزه بی امان می کند و هیچ گونه ترحمی نسبت به مفسدین روا نخواهد داشت.
وی ادامه داد: به زودی جزئیات رسیدگی به پرونده های مهم مفاسد اقتصادی و همچنین سایر پرونده ها از جمله پرونده حادثه تروریستی 31 شهریور 97 به اطلاع مردم شریف خواهد رسید و به مردم اطمینان می دهیم که با تمام وجود در راه بسط عدالت و احقاق حق بخصوص حقوق عامه اقدامات اساسی را به عمل آوریم.
 حجت الاسلام والمسلمین دکتر مرادی گفت: درب دادگستری استان خوزستان بر روی مردم شریف استان باز است و همه مدیران این دستگاه در حوزه کاری خود در خدمتگزاری به مردم آماده و پاسخگو هستند.  
وی بیان داشت: شأن و جایگاه رفیع قضات و کارکنان شریف دادگستری استان خوزستان در همه تصمیم گیری ها لحاظ می شود و مجموعه مدیریت دادگستری استان خوزستان نیز با افتخار به وجود این عزیزان، در خدمتگزاری به آنان از هیچ کوششی فروگزار نیست.
حجت الاسلام والمسلمین دکتر مرادی افزود: شایسته است اقدامات دادگستری استان خوزستان نیز از سوی اداره روابط عمومی و ارتباطات این دادگستری در اختیار مردم قرار گرفته تا مردم بتوانند از نزدیک در جریان فعالیت های این دادگستری قرار گیرند.
در ادامه این جلسه نیز اعضای شورای معاونین در مورد موضوعات مختلف سخنان خود را ارائه نمودند که در خصوص آن بحث و بررسی شد.
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار