تاریخ انتشار: ۱۶ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۷
کد خبر: ۱۸۶۹۹۵
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
مراسم بهره برداری از مرکز خدمات جامع سلامت شیخ حسین با حضور استاندار خوزستان و جمعی از مسئولان شوشتر برگزار شد.
مراسم بهره برداری از مرکز خدمات جامع سلامت شیخ حسین امروز  با حضور استاندار خوزستان، گیلانی نماینده مردم، فرماندار و رئیس دانشکده علوم پزشکی شوشتر و جمعی از اهالی و مسئولان برگزار شد. فرهاد ابول نژادیان رئیس دانشکده علوم پزشکی شوشتر در این مراسم اظهار داشت: اعتبار ساخت و تجهیز این مرکز بیش از 14 میلیارد ریال بوده و با زیربنای بیش از 530 متر مربع بنا شده است.

 وی با بیان اینکه ساخت مرکز خدمات جامع سلامت شیخ حسین از پروژه‌های تفاهم نامه ای میان استانداری خوزستان، وزارت بهداشت و دانشکده علوم پزشکی بوده و امروز برای خدمت به مردم به بهره برداری می‌رسد، ادامه داد: این مرکز جمعیت  4 خانه بهداشت را تحت پوشش دارد و در مجموع 4 هزار و 609 نفر و بیش از 900 خانوار از خدماتی نظیر ویزیت پزشک، داروخانه، خدمات مامایی، تغذیه، بهداشت محیط و دندانپزشکی در این مرکز بهره مند می‌شود.

گفتنی است؛ غلامرضا  شریعتی استاندار خوزستان نیز در سخنانی از خدمات و تلاش‌های ابول نژادیان رئیس دانشکده علوم پزشکی، سردار گیلانی نماینده مردم شوشتر و گتوند در مجلس شورای اسلامی، مهندس پنبه دانه پور فرماندار شوشتر، مردم و مسئولین منطقه شعیبیه تشکر کرد و از پرداخت خسارت سیل به کشاورزان شعیبیه و اصلاح راه های این بخش در آینده نزدیک خبر داد.

مرجع / تسنیم
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار