تاریخ انتشار: ۱۷ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۳
کد خبر: ۱۸۷۰۷۵
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره

 استاندار خوزستان از تلاش جهت تعمیر و احداث منازل آسیب‌دیده روستای سیل‌زده حمدان سلجه در موعد مقرر خبر داد.
  غلامرضا شریعتی در حاشیه بازدید از روستای حمدان سلجه از توابع شهرستان حمیدیه که امروز (۱۷ شهریورماه) انجام شد، با اشاره به روند پیشرفت کار در دوره بازسازی اظهار کرد: تعمیر منازل آسیب‌دیده روستای حمدان سلجه تا پایان شهریورماه تکمیل می‌شود و احداث منازل جدید نیز تا پایان بهمن‌ماه به اتمام خواهد رسید.

 وی با بیان اینکه روند اجرای کار در این روستا خوب است، گفت: در این مسیر، نیروهای مسلح به ویژه سپاه پاسداران، بسیج، ارتش و همچنین خیرین به ما کمک کرده‌اند. پیش از این به دلیل گرمای هوا روند کار کمی کند بود اما با کاهش دما در خوزستان، سرعت کار بهتر و بیشتر خواهد شد.

استاندار خوزستان بیان کرد: امیدواریم با حمایت دولت و نظام و کمک خیرین بتوانیم در موعد مقرر کار بازسازی  منازل روستای حمدان سلجه انجام شود. 

شریعتی با اشاره به روند احداث مدارس آسیب‌دیده، از تلاش جهت آمادگی مدارس برای مهرماه خبر داد و گفت: همچنین اعتبار لازم در اختیار دانشگاه علوم پزشکی اهواز قرار گرفته تا درمانگاه‌های آسیب دیده نیز تعمیر و تکمیل شوند.

وی عنوان کرد: ترمیم ۱۰ کیلومتر جاده مسیر حمدان سلجه که خواسته مردم بوده آغاز شده است و برنامه‌ریزی جهت تکمیل ادامه این مسیر هم انجام خواهد شد.
مرجع / ایسنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار