تاریخ انتشار: ۲۲ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۹
کد خبر: ۱۸۷۱۹۱
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان با بیان اینکه با تاخیر در آغاز لیگ، تیم های بدون برنامه سود کردند، گفت: شروع لیگ فرسایشی بود و تیم هایی که برنامه کاملی داشتند و بیشتر تمرین کردند، بازیکنان شان با ابن تاخیر خسته شدند و از عطش و کیفیت آن ها کاسته شد. در مجموع تیم های با برنامه متضرر شدند.
   جواد نکونام در نشست خبری پیش از دیدار با سپاهان اظهار کرد: هر دو تیم شناخت تقریبا خوبی از هم دارند. فکر می کنم بازی خوبی را بببینم. گرمای هوا پابرجاست. ولی شرایط تیم ما خوب است. در تعطیلات توانستیم تمرینات خوبی را انجام دهیم. امیدوارم فردا بازیکنان ما کیفیت خود را نشان دهند. توقع ما این است که بازیکنان کیفیت خوب خود را نشان دهند.

وی با بیان اینکه دو بازیکن خارجی به این تیم اضافه خواهد شد، گفت: در تعطیلات قبل از شروع فصل چند مصدوم دادیم و باید با بازیکن خارجی جایگزین پیدا کنیم. چهار تا از ۱۱ بازیکن ما هنوز در تیم نیستند و به همین دلیل تیم تکمیل نشده است.

سرمربی فولاد خوزستان با بیان اینکه داوران مظلوم ترین قشر فوتبال هستند افزود: امیدوارم شرایط آن ها همیشه بهترین باشد. آن ها همیشه خوب قضاوت می کنند و همواره مورد اتهام هستند. سال گذشته ما خیلی از بحث داوری متضرر شدیم اما اعتراض چندانی نکردیم. داوران نور چشم ما هستند و وقتی برای ما قضاوت کنند، با کمال احترام در خدمتشان هستیم. درست یا غلط قضاوت آن ها مورد قبول است.

نکونام با بیان اینکه  با تاخیر در آغاز لیگ، تیم های بدون برنامه سود کردند، گفت: شروع لیگ فرسایشی بود. تیم هایی که برنامه کاملی داشتند و بیشتر تمرین کردند، بازیکنان شان با ابن تاخیر خسته شدند و از عطش و کیفیت آن ها کاسته شد. در مجموع تیم های با برنامه متضرر شدند. از هفته پنجم به بعد نیز کیفیت لیگ خوب خواهد شد.

وی تاکید کرد: تیم ما کاملا دگرگون شده و برای رسیدن به هماهنگی کامل و کسب نتایج خوب نیازمند زمان است. منظورم بازی دوستانه نیست بلکه باید در بازی های رسمی و در شرایط تحت فشار به هماهنگی برسیم. بازیکنان مصدوم و جدید ما در آینده اضافه می شوند. پروسه جذب بازیکن خارجی برای من خیلی سخت است و باشگاه در دو هفته اخیر اجازه جذب دو بازیکن خارجی را صادر کرد. اگر این اجازه را داشتیم، زودتر دو بازیکن جذب می کردیم.

سرمربی فولاد گفت: من به هواداران و مردم قول می دهم که در ادامه فصل تیمی خوب و متفاوت از شروع فصل را خواهیم داد.

وی در واکنش به اینکه مردم انتظار بازی هجومی از فولاد دارند، گفت: فوتبال هجوم و دفاع دارد و فقط نمی توان حمله کرد. فوتبال باید منطقی و طبق شرایط انجام شود و بر اساس حریف رو در رو بازی کرد. یازده بازیکن حمله می کنند و یازده بازیکن هم در خط دفاعی شرکت خواهند کرد.

نکونام با بیان اینکه مدافع اردنی این تیم فردا وارد کشور می شود گفت: او ۷۹ بازی ملی دارد. بازیکنی که در اردن ۷۹ بازی ملی داشته باشد قطعا با کیفیت است. ما بازی های او در جام ملت ها و بعد از آن را دیدم. با مربی این تیم هم به صورت خصوصی صحبت کردم. او به تیم ما کمک خواهد کرد.

وی درباره این که گفته می شود قرار است یک مهاجم کامرونی نیز به فولاد اضافه شود نیز عنوان کرد: این موضوع را اکنون از شما خبرنگاران می شنوم.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان با اشاره به تغییرات در مدیریت این باشگاه گفت: باید از آقای رضایی مدیرعامل سابق این مجموعه تشکر کنم. او زحمات زیادی برای این تیم کشید. همچنین جا دارد به مجموعه فولاد به خاطر انتخاب سعید آذری تبریک گفت. او از مدیران باسابقه فوتبال ایران است که حضورش در هر مجموعه نتایج خوبی را به دنبال خواهد داشت. امیدوارم با او به موفقیت برسیم.

به گزارش ایسنا، همچنین امیر قلعه نویی با وجود حضور در تمرین این تیم به این نشست خبری نیامد. تیم های فولاد و سپاهان فردا از هفته سوم لیگ برتر در ورزشگاه شهدای فولاد به میدان می روند.

مرجع / ایسنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار