تاریخ انتشار: ۲۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۴
کد خبر: ۱۸۷۲۲۸
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
کارشناس آمار اطلاعات جمعیتی و مهاجرت اداره کل ثبت احوال استان خوزستان گفت: بیش از ۳ میلیون نفر در استان واجد شرایط دریافت کارت ملی هوشمند هستند.
 معصومه شکوهمند کارشناس آمار اطلاعات جمعیتی و مهاجرت اداره کل ثبت احوال استان خوزستان گفت: ۳ میلیون و ۶۰۱ هزار و ۴۰۴ نفر در استان واجد شرایط دریافت کارت ملی هوشمند هستند.

او افزود: تا پایان سال ۹۷، ۳ میلیون و ۱۲۲ هزار و ۲۷۶ نفر در سراسر استان خوزستان برای کارت ملی هوشمند ثبت نام و کارت ملی خود را دریافت کرده اند.

شکوهمند با بیان اینکه ادارات ثبت احوال، دفاتر پست و پیشخوان دولت در نقاط مختلف و تمامی شهر‌ستان های استان متولی صدور کارت ملی هوشمند هستند، اظهار داشت: علاوه بر پایگاه‌های ثابت، پایگاه‌های سیار و خدمات محور نیز برای سهولت روند صدور کارت و رفاه حال گروه‌های ناتوان مانند؛ معلولان و جانبازان و روستائیان ساکن مناطق محروم و دور افتاده در نظر گرفته شده است که با هماهنگی‌های لازم به محل مورد نظر اعزام می‌شوند.

براساس این گزارش؛ صدور و دریافت کارت ملی هوشمند طی ۵ مرحله انجام می‌شود که این مراحل به ترتیب شامل پیش ثبت نام، نوبت گیری، تکمیل ثبت نام، صدور و تحویل کارت است.

مرجع / باشگاه خبرنگاران
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار